reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam Was z rana. U nas pogoda kiepska- pada:baffled:

Gratuluję wszystkim udanych wizytek i sporych maluszków:tak:widzę że Wasze takie "dobrze ułożone":-Dgrzecznie głową w dół leżą, a moje jakieś zbuntowane...

Życze Wam miłego dnia:-)
 
Witam sie z rana ze wszystkimi brzuchatkami w ten smętny pochmurny poranek:-:)-:)-(
wczoraj było 21 stopni a dziisaj 7 masakra czy nie moze byc kilka dni cieplo a teraz mgła wieje dobrze ze nie pada ale to pewnie kwestia czasu:-D:-D:-D

ja sie dziisaj nie wyspałam:no::no::no: 3 razy w nocy sie budzilam do wc
mała buszuje sobie wlasnie a mamusia zjadla sniadanko i chyba jeszcze walnie sie spac czas szybciej zleci bo DZISIAJ WIZYTKA :-D:-D:-D:-D juz sie nie moge doczekac ciekawa jak tam nasza kokoszka sie ma:-D:-D:-D

Gratuluje udanych wczorajszych wizyt duze te bąble już:tak::tak::tak:

Co do fotelika to my kupiliśmy wozek 3w1 razem z fotelikiem narazie jego bedziemy używac a potem kupimy tez jakis dobry
Wczoraj była kumpela na plotach i przyniosła mi prezent dla małej troche ciuszków kupiła i kosmetyki Jonhsona, posmarowałam sobie brzuszek oloiweczke i uczulenia nie mam zadnego wiec moze mala tez nie bedzie miała ale Jonsona zużyję dopiero pozniej na poczatek mam Nivejke:-):-):-):-)

Zycze wam miłego spokojnego poranka, trzymam kciuki za dziewczyny w szpitalu ide sie kimnąc jeszcze:tak::tak::tak: :tak:Buźka


no i już pada a nie mowilłam:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie brzuchatki,

Rzeczywiście pogoda nas słabo rozpieszcza, wczoraj tak ładnie a dzisiaj już zimno:(
Noc miałam ciężką, bo strasznie mnie głowa bolała:(

Życzę wam wszystkim pomimo tej pogody dobrego dnia. Ja dzisiaj jadę trochę popracować:-) A potem do mojego promotora, ciekawe co znowu mi w pracy nakreślił:wściekła/y:
 
Witam sie i ja z rana :-)
Młody już w przedszkolu a ja zaliczam błogie lenistwo :-)
wczoraj wieczorem miałam tak opuchnięte nogi i wygladały jak serdelki :-( a dzisiaj rano juz palce popuchnięte i nawet troche buzia:-( normalnie dziewczyny czuje sie jak balonik:-(
 
witam :D nie dalam rady wczoraj napisac,bo brat mnie nie chcial wpuscic na kompa,przechodzi teraz diablo 3...
maly wazy 2kg, wszystkie wymiary ma o dwa tygodnie wieksze ,i glowke, i brzuszek i kosc udowa. szyjka sie nie skraca, widzialam przez chwile jego pyszczek na usg,jaka slodka mordka:) za dwa tyg ide na Polna na badania.

wczoraj kupilam posciel do lozeczka,i generalnie mam juz wszystko:) pzdr
 
Nasza ewus została wczoraj w szpialu. Odpisała mi na sms:
"Robili wczoraj ktg i wychodziły coraz większe skurcze.... podłączyli od razu pod kroplówki, zastrzyki i tabletki i trochę się uspokoiło...mam nadzieję że wytrzymamy chociaż do maja....zaraz znowu mam ktg bliźniacze bo coś z tętnem jednego jest nie tak..." :-:)-:)-(
Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku, jak tylko będę coś wiedzieć to będę was informować na bieżąco.
 
Nasza ewus została wczoraj w szpialu. Odpisała mi na sms:
"Robili wczoraj ktg i wychodziły coraz większe skurcze.... podłączyli od razu pod kroplówki, zastrzyki i tabletki i trochę się uspokoiło...mam nadzieję że wytrzymamy chociaż do maja....zaraz znowu mam ktg bliźniacze bo coś z tętnem jednego jest nie tak..." :-:)-:)-(
Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku, jak tylko będę coś wiedzieć to będę was informować na bieżąco.

biedna ona:(( 3mam kciuki!
 
julia fajny taki duży dziabąg już :) powiedz mi tylko... Ty to w jakiś sposób odczuwasz że maly jest tak daleko z główką?

Kochana w sumie idzie odczuc ze jest tak nisko...ale niewiem jak to ci opisac...

Powiedzcie mi czy to prawda zejesli jest juz w kanale rodnym to porod pojdzie jak pomasle czyli szybciej? bo tak znajoma mi napisala...

Ewus modle sie was zebys jeszcze troszke dala rade!!!
 
reklama
Witajcie dziewczęta!

jeśli ma któraś z Was troszkę zbędnego słońca to bardzo proszę o wysłanie go do Szczecina, bo u Nas szaro,ponuro i zimno, a dziś muszę jechać odebrać Patryka do przedszkola, bo mąż zostaje dłużej w pracy i nie da rady, a w taką pogodę to nie jest miła wycieczka. Ale sobie dziś pospałam, wymyśliłam sobie,że położę sobie na materac łóżkowy taką grubą puchata kołdrę i będę na niej spać i to był doskonały pomysły, bo mogłam w końcu spać na lewym boku, tym, gdzie miałam pęknięte żebro bo mnie twardy materac już nie uciskał i nawet na siusiu wstałam tylko raz.

ewuś- Kochanie trzymaj się dzielnie, wytrzymaj jeszcze kilka dni, dobrze,ze jesteś pod dobrą opieką i na pewno wszystko będzie dobrze!

julia- jedna z moich koleżanek tez miała synka bardzo nisko w kanale rodnym pod koniec ciąży i jak już dostała silnych skurczy porodowych to przyjeżdżając do szpitala mały tak napierał,ze miała rozwarcie na 6cm a z resztą porodu uwinęła się w niecałe dwie godziny, więc u Ciebie tez może tak być, bo wtedy omija Cię czas kiedy dziecko podczas skurczy schodzi główką do kanału rodnego

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt!:-) Tak sobie pomyślałam,że niektóre z Nas niedługo nie będa pisały o wadze dzieci w brzuszkach tylko wadze urodzeniowej!

Miłego dnia!
 
Do góry