reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Mam pytanie czy ktorejs z Was pojawily sie albo wrocily mdlosci ?? ja mam powtorke z poprzedniej ciazy na poczatku nic raj na ziemi a na koniec mdlosci i zastanawiam sie czy to ja jestem taka felerna czy komus jeszcze tez sie to zdaza

kochana ja tak mam od jakiegoś miesiąca... i jeszcze jak cos zjemm to mi sie cofa :baffled:
 
reklama
Hej Kochane ja dopiero w domku, załatwiłam wszystko co chciałam;)
Załatwiłam ciasto w cukierni na wesele rzem z 5 piętrowym tortem w super cenie;)
BYłam u lekarza internisty aby wystawił mi skierowanie do laboratorium bo nie pójdę jak mam od prywatnego żeby nie płacić i bez żadnego ale mi dał;)
Oczywiście wiem dlaczego nie ma miejsc na wizyty a terminy są długie.....cła poczekalnia mocherów....o dziwo babka mnie wpuściła i poszła na koniec kolejki za mnie.....wow byłam w szoku....
 
ale się przez chwilę zestresowałam, ok 19:00 miałam dość mocny skurcz, po ok 25 minutach kolejny i potem jeszcze dwa też po ok 25minutach, ale na szczęście już nic więcej od ponad godziny się nie dzieje i mam nadzieje,że w najbliższym nic się nie wydarzy, kurcze oby to była jednorazowa akcja...aż z tego stresu idę się położyć
 
ale się przez chwilę zestresowałam, ok 19:00 miałam dość mocny skurcz, po ok 25 minutach kolejny i potem jeszcze dwa też po ok 25minutach, ale na szczęście już nic więcej od ponad godziny się nie dzieje i mam nadzieje,że w najbliższym nic się nie wydarzy, kurcze oby to była jednorazowa akcja...aż z tego stresu idę się położyć
Ale kobieta w ciąży czasami nie może uniknąć stresu:)Powinniśmy znać datę i godz kiedy rodzimy;)Fajnie by było;)
 
Mam pytanie czy ktorejs z Was pojawily sie albo wrocily mdlosci ?? ja mam powtorke z poprzedniej ciazy na poczatku nic raj na ziemi a na koniec mdlosci i zastanawiam sie czy to ja jestem taka felerna czy komus jeszcze tez sie to zdaza

ja dolaczam do tych szczesliwych co walcza znowu ze zgaga i mdlosciami.
cos zaczyna mi sie powoli cholernie dluzyc...
 
Witajcie wieczorkiem:tak:
Jesteśmy po usg, co najważniejsze Kornelia jest nadal Kornelią :-)
Rozwija się jak należy, główką ułożona jest w dół i dała się pięknie pomierzyć. Tylko buźki nie chciała pokazać, wtuliła się w ściankę macicy i tylko tył było widać.
Waży sobie już 2291g. Odetchęłam nieco z ulgą bo obawiałam się trochę, że będzie już sporo cięższa. Jest więc szansa, że nie dołączę do grona rodzących w mojej rodzinie dzieci w okolicach 4,5-5 kg :-)Średni wiek wyliczony został na 33t4d więc tylko 4 dni do przodu w odniesieniu do przewidywanego terminu.
Ponadto gin stwierdził, że łożysko zdrowe, młode i ładnie ułożone w górnej części macicy, wód płodowych dużo i na koniec powiedział, że więcej mnie nie będzie teraz chwalił bo to się może potem źle skończyć ;-)
Jestem bardzo zadowolona i mam po tym usg bardzo dobry humor.:happy:
No i dziś jeszcze dziś wieczorem zaczęłam mocno czuć przez trochę skurcze, sądzę, że to są te skurcze Braxtona-Hicksa więc macica zaczęła intensywniej ćwiczyć przed porodem...
A teraz poczytam co tam u Was popołudniu i wieczorkiem.
 
Czesc dziewczynki. Nie mam czasu zeby nadrobic zaleglosci,wiec nie wiem co sie u Was sie dzieje,ale mam nadzieje,ze wszystko ok.
Ja jakos znioslam moja 27godzinna podroz, spuchlam tylko i obolala jestem,ale tak i zdrowy czlowiek po takiej podrozy sie czuje. Dzis juz z samego rana mialam wizyte. Moj maluszek wazy juz 2250...:eek:pani powiedziala,ze duzy z niego chlopak i jak tak dalej bedzie to na czas porodu prawdopodobna waga to ok4500,wiec cesarka...:szok:Normalnie taka oczy na nia zrobilam,jakos nie spodziewalam sie takiego 'maluszka':)Poza tym wszystko ok. Brzuchol wielki bo i dzidzia duza. Szyjka dluga na 4cm!:tak:
W sobote moj malzonek mnie opusci:-(wraca do Anglii,tak mi przykro z tego powodu... ale bede miala wtedy wiecej czasu na nadrabianie zaleglosci BB.
Moja siostra miala na dzis termin... i dalej nic... napiecie male w rodzinie,a ona to juz w ogole denerwuje sie kazdym dniem. Jest taki maly plus cesarki,ze przynajmniej wiesz kiedy i o ktorej sie odbedzie.
Uciekam spacku.Dobranocki.
 
Czesc dziewczynki. Nie mam czasu zeby nadrobic zaleglosci,wiec nie wiem co sie u Was sie dzieje,ale mam nadzieje,ze wszystko ok.
Ja jakos znioslam moja 27godzinna podroz, spuchlam tylko i obolala jestem,ale tak i zdrowy czlowiek po takiej podrozy sie czuje. Dzis juz z samego rana mialam wizyte. Moj maluszek wazy juz 2250...:eek:pani powiedziala,ze duzy z niego chlopak i jak tak dalej bedzie to na czas porodu prawdopodobna waga to ok4500,wiec cesarka...:szok:
Jestem bardzo zaskoczona tym, że Twoja ginka uważa, że jak dziecko ma w 32tc 2250g to na koniec ciąży będzie miało 4500g...
Ponadto w Toruniu taka waga nie jest dla lekarzy wskazaniem do cesarki...
Waga dziecka w ciąży | Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci

Fajnie, że ta podróż już za Tobą!
 
reklama
Czesc dziewczynki. Nie mam czasu zeby nadrobic zaleglosci,wiec nie wiem co sie u Was sie dzieje,ale mam nadzieje,ze wszystko ok.
Ja jakos znioslam moja 27godzinna podroz, spuchlam tylko i obolala jestem,ale tak i zdrowy czlowiek po takiej podrozy sie czuje. Dzis juz z samego rana mialam wizyte. Moj maluszek wazy juz 2250...:eek:pani powiedziala,ze duzy z niego chlopak i jak tak dalej bedzie to na czas porodu prawdopodobna waga to ok4500,wiec cesarka...:szok:Normalnie taka oczy na nia zrobilam,jakos nie spodziewalam sie takiego 'maluszka':)

ania, nie wierz tym rokowaniom do konca. ja bylam dokladnie chyba w 32+3 tygdoniu ciazy (czyli prawie jak ty)i maly wazyl 2800g. lekarka powiedziala, ze do terminu bedzie wazyl 4kg. to wszystko jest szacunkowe. moj poprzedni syn wazyl 4,3kg i jedni lekarze w szpitalu mowili 3,5kg, a wlasnie ta moja lekarka mowila - ponad 4kg.
i twoj maluszek wcale taki wielgasny nie jest, zeby bic rekordy. bez obaw ;-)))
 
Do góry