reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czesc dziewczyny​

ja wpadłam tylko na chwilke​

gratuluje udanych wizytek maluchy spore:tak::tak::tak: ciesze sie ze szyjki ok​

Gosia- kto wie pewnie urodzisz pierwsza:-):-):-)​

Athena- ciesze sie ze pomogły hihi

no wlasnie mi tez sie wydawalo ze WR trzeba na poczatku i pod koniec ale lekarz mi teraz nie zlecil juz tego badania i chyba zrobie je w piatek sama sobie​

a ja ma czesto cos dzisiaj skurcze masakra jakas:szok::szok::szok::szok:

ide wiec do lozeczka i zycze Wam spokojnej nocki:tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kupiłam dziś w aptece polski tańszy odpowiednik Oilatum o nazwie Oillan, jestem ciekawa jak się sprawdzi...
spokojnie - nie widac roznicy ;) Ja na poczatku przy malej uzywalam Oillatum, potem przestawilismy sie na Oillan - roznica w cenie ogromna ;)

Dziewczyny a co trzeba mieć do porodu jako dowód ubezpieczenia mam starą legitymacje ubezpieczeniowa więc chyba jak podstępluje u pracodawcy w tym miesiącu to będzie ważna bo chyba te legitymacje do końca roku mogą być tyle jeszcze mam na niej stare nazwisko niewiem czy mi tą legitymacje uznają czy szykować coś innego?
Aktualnie nie trzeba miec legitymacji zadnej - wystarczy formularz ZUS RMUA, który dostajesz co miesiac od pracodawcy.

Milka26, wiz - hyhy, ja licze na ten sam manewr z podwojnymi urodzinkami, bo Malgosia z polowy lipca, a rodzina meza jest "z daleka" ;) Az tak dlugo mam nadzieje malec mnie nie przetrzyma, ale wystarczy jak bedzie o terminie - to i tak beda dwa torty naraz ;D Tylko ze ja robie 2 x imprezy - raz dla rodziny i raz dla znajomych, bo naraz sie nie zmieszcza ... A i ja mialam imprezy urodzinowe zawsze z bratem, bo tylko 4 dni roznicy miedzy naszymi swietami byly (no i kilka lat oczywiscie ;D

Z dzisiejszych malych sukcesow - udalo nam sie wreszcie podlubac i naprawic karuzelke "lozeczkowa" ;) Na szczescie Malgosia nie zepsula jej az tak bardzo jak nam sie zdawalo ;D
 
Zapomniałam się pochwalić, że dzwoniłam dzis do ginki po wyniki tego wymazu na paciorkowca i wynik jest ujemny uffff:-):-):-)

A teraz uciekam do łóżeczka, bo mam za sobą naprawdę ciężki dzień...:-(
 
spokojnie - nie widac roznicy ;) Ja na poczatku przy malej uzywalam Oillatum, potem przestawilismy sie na Oillan - roznica w cenie ogromna ;)
kupiłam dziś ten Oillan ale czytam w ulotce że przeznaczone jest dla niemowląt od 6 miesiąca życia a w przypadkach dermatologicznie uzasadnionych od 1 mies. I już sama nie wiem bo wynika z tego że nie można tego od pierwszych dni:baffled: Ciekawe czy oilatum też ograniczone wiekowo:confused:
 
kupiłam dziś ten Oillan ale czytam w ulotce że przeznaczone jest dla niemowląt od 6 miesiąca życia a w przypadkach dermatologicznie uzasadnionych od 1 mies. I już sama nie wiem bo wynika z tego że nie można tego od pierwszych dni:baffled: Ciekawe czy oilatum też ograniczone wiekowo:confused:
O kurcze, a tego to nie pamietam powiem Ci .. mielismy na starcie kupiony zapas Oillatum i jakies probki innych .. Oillatum na bank stosowalam juz po 2 tygodniu.
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny. ja sie dzis melduje z terminem cesarki na 1 czerwca ;-)
wiem juz co synek dostanie na dzien dziecka, braciszka! ale bedzie radocha!

bedac dzis w szpitalu gdzie mam rodzic dowiedzialam sie ze na miesiac przed moim wyliczonym terminem dziecko ma juz wymiary porodowe. najpierw wyliczyl mi 4kg, ale jak mu powiedzialam, ze w zeszlym tygodniu (u mojej ginekolog) mial jeszcze wazyc mniej niz 3100g to mierzyl jeszcze kilka razy. pow wyciagnieciu sredniej wyszlo mu 3680g:angry::angry::angry:
noramlnie trudno mi w to uwierzyc. cos mi sie wydaje, ze co lekarz to nowa wagowa teoraia.
ale o normalnym porodzie juz nie chcieli ze mna gadac. mam za duze prawdopodobienstwo komplikacji jak za pierwszym razem kiedy dziecko sie zahaczylo ramieniem.
teraz zaczynam odliczac. ale brzuch tez mi wiecznie deba staje, wiec mam nadzieje, ze wytrzymam:-D:-D:-D
 
kupiłam dziś ten Oillan ale czytam w ulotce że przeznaczone jest dla niemowląt od 6 miesiąca życia a w przypadkach dermatologicznie uzasadnionych od 1 mies. I już sama nie wiem bo wynika z tego że nie można tego od pierwszych dni:baffled: Ciekawe czy oilatum też ograniczone wiekowo:confused:

Oliatum jest dla nimowlakow:) znajoma kupila Ollian no i maly zabradzo nie tolerowal a takze skore mial sucha, a na temat Oliatum slyszlalam ze jest bradzo dobry do skory niemowlecej:) fakt jest drogi ale potem mozna przeskoczyc na ten Oillam

Lencja bardzo dziekuje, jutro zajme sie lektura:) nawet moze sobie ja wydrukuje:)

Ewus bardzo sie ciesze ze chlopcy grezcznie siedza w brzuszku:) super ze masz teraz lepsza opieke z ktorej jestes zadowolona!!!

a co do narodzin Amelcia moglaby sie w moje imieniki urodzic czyli 26 maj lub 28 maj w mojego ukochanego urodzinki, bylby przeszczesliwy jak corcia by sie tez w ten dzien urodzila=)
 
reklama
Do góry