Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.

czy ja kiedyś odetnę pępowinę od mamuśki ? 
Ja w ciągu ostatnich 4msc tylko raz jadła, jajko i to w sałatce i długo go jeszcze nie tknęA chyba dziś mówiłam, ze mi objawy ciążowe zniknęły to cofam to po zjedzeniu jajka sadzonego druga godzine jest mi bleeee![]()

dziewczyny tak sie cieszyłam, ze jest super bo dzis w sumie nie plamiłam juz, poszłam siku i niestety, idzie czerwona krew![]()
a juz bylo super
boziu, ja powinnam isc do szpitala a nawet nie chce o tym myslec ze dzieci zostana beze mnie![]()
















Buziak, trzymam mocno kciuki i równei mocno wierzę,ze będzie ok. Bardzo się z martwiłam jak po powrocie z pracy przeczytałam Twojego posta.
Blond, 105/90 to dolne ciśnienie brzydkie,ale moze rzeczywiscie podskoczyło CI przez rozmowę z mamą. Napewno jednak poiwnnaś mierzyć regularnie. A puls 95 też wysoki ja teraz po powrocie z pracy mialam 88=89. Ja mam zawsze anwyższy puls rano.
Lena no to dlugo sie juz nie widzieliscie rzeczywisciea kiedy znowu przyjedzie?on ma taka prace ze go nie ma tyle czy to tylko przejsciowe?
i dlaczego nie ma u Ciebie znieczulenia?do porodu tak? tam gdzie rodzilam niby jest ale i tak nie chca dawac bo to anestezjolog musi byc i byc wolny a jak jest srodek nocy albo jakas inna operacja na ktorej jest potrzebny to zapomnij ze ci da:/
Aga milej podrozy
Mam propozycje . Moze zalozymy watek "Mamusie czerwcowe u lekarza " czy cos w tym stylu bo nie ma gdzie pisac wizyt a na glownym czesto mozna pominac.bo watek z fasolkami to tylko do zdjec chyba i wizyt z usg a lekarzowy to po urodzeniu sie przyd zeby latwo bylo znalezc co u ktorejco o tym myslicie?
Buziak musi być dobrze trzymam za Was kciuki!!!!
Ja za godzine ruszam do Polskiczy ja kiedyś odetnę pępowinę od mamuśki ?
![]()
u nas szpital wyglada tak, ze nic nie robia nic kompletnie a w weekend to juz w ogole nic
jak krwawilam z bl to mi nawet usag nie zrobili.
kuuuuzwa
czekam na P a was nie ma to jakby co to narazie dziewczynki. trzymajcie kciuki za malucha prosze
aj ciekawe kiedy ja sie doczekam "mama kocham cie"Avo glupoty napisalam oczywiscie mialo byc 105/ 60 a nie 90 .no i puls 95
KAmila slodkie to jest. Moj RAfal tez czasami tak robi ale osttanio ciagle sieprzytula do mnie i mowi Kocham Cie a Ty mnie?jak mu odpowiem ze tez go kocham to on jeszcze raz ja ciebie tez
i tak co kilka minut hehehe. ale to slodkie jest i niech trwa jak najdluzej bo on nigdy nie chcial sie przytulac a ostatnio taki synus mamusi sie zrobil ze hoho