reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy coś Tutaj widać?

Ten test nie był z rannego więc może dlatego. Dopiero byłby 4t4d więc za wcześnie może. Bo w poprzedniej ciąży dwie kreski mocne wyszły dopiero w 5tc
mi taka wyszła w 30 dniu cyklu (31dni cykl) w pierwszej ciąży wieczorem . Kolejnego dnia już była wyraźniejsza, a test tez robiony wieczorem :) jak powtórzysz i coś tam ebdzie to na moje ciąża 🙂🙂🙂
 
reklama
Ja widzę delikatny cień kreski. Powtórz jutro rano :) mi po dwóch dniach spóźnienia wyszła mega gruba krecha.
Ale to tez zależy od organizmu, kiedy była owulacja, jaka czułość testu itp
Ja bym powtórzyła jutro rano :)
Czułość 10mlu. Ale nie robiony z ranszego. Tylko jakoś po o 9ej. No właśnie w wigilię zrobię to będzie 35 Dz cyklu. Chociaż tyle mam 32-33 a we wtorek zadzwonię do przychodni się umówić na wizytę i niech da skierowanie na Betę 😁
 
Czułość 10mlu. Ale nie robiony z ranszego. Tylko jakoś po o 9ej. No właśnie w wigilię zrobię to będzie 35 Dz cyklu. Chociaż tyle mam 32-33 a we wtorek zadzwonię do przychodni się umówić na wizytę i niech da skierowanie na Betę 😁

Nie wiem czy dostaniesz skierowanie na betę, chyba, że masz jakaś super przychodnie. U mnie w mieście tylko na własna rękę się robi to badanie.
 
mi taka wyszła w 30 dniu cyklu (31dni cykl) w pierwszej ciąży wieczorem . Kolejnego dnia już była wyraźniejsza, a test tez robiony wieczorem :) jak powtórzysz i coś tam ebdzie to na moje ciąża 🙂🙂🙂
No na żywo ta kreska jest bardziej wyraźniejsza ❤️ a boje się bo w zeszłym roku miałam łyżeczkowanie w 10tc
 
Nie wiem czy dostaniesz skierowanie na betę, chyba, że masz jakaś super przychodnie. U mnie w mieście tylko na własna rękę się robi to badanie.
A u mnie przy szpitalu jest przychodnia dla ciężarnych i jak w zeszłym roku byłam w ciąży tylko 10tc to bez problemu dali skierowanie. :)
 
Czekam na wynik bety.. ale czuję że się nic nie udało i dostanę okres :( a też widziałam ta kreskę. A dziś już papier toaletowy po podtarciu czerwony ale jakoś inaczej bo jak mam okres to taka intensywnie czerwoną krew mam. A dzisiaj nie. I od 8.30 lekarz przyjmuje się zarejestrować byłam. Ale co lekarz może zobaczyć? Skoro pewnie USG nie będzie robił.. tylko palcami badał :(
 
Nic lekarz nie zobaczy na takim etapie. Wyśle Cię na betę, bo nawet nie jesteś w stanie powiedzieć na 100%, że ten test jest pozytywny. Bez sensu trochę taka wizyta.
 
reklama
Czekam na wynik bety.. ale czuję że się nic nie udało i dostanę okres :( a też widziałam ta kreskę. A dziś już papier toaletowy po podtarciu czerwony ale jakoś inaczej bo jak mam okres to taka intensywnie czerwoną krew mam. A dzisiaj nie. I od 8.30 lekarz przyjmuje się zarejestrować byłam. Ale co lekarz może zobaczyć? Skoro pewnie USG nie będzie robił.. tylko palcami badał :(
też bym odpuściła sobie wizytę i poczekała ba betę
 
Do góry