reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy ktoś miał problemy w pracy z powodu ciąży?

Ciąża jest prawem kobiety a nie formą niepełnosprawności o czym zapomina wielu pracodawców co

Czy ktoś miał problemy w pracy z powodu ciąży?

Dołączył(a)
16 Lipiec 2014
Postów
0
Rozwiązania
0
Szukamy osób, które doświadczyłylub były świadkami rozwiązania umowy o pracę z kobietami w ciąży,nie przedłużenia z nimi umowy zlecenia itp. Jednym słowemdyskryminacji kobiet w pracy z powodu ciąży co doprowadziło lubmogło je doprowadzić do utraty świadczenia macierzyńskiego lubinnych niekorzystnych konsekwencji.


Jesteśmy Stowarzyszeniem i zajęliśmysię problemem przepisów prawa, które nie chronią pracującychkobiet ciężarnych. O problemie będzie już można przeczytać wnajnowszym numerze „Przeglądu” i najprawdopodobniej jednym znajbliższych wydań „Rzeczpospolitej”, namawiamy też do pisaniao tym problemie inne tytuły. Liczy na to, że uda się znaleźćwiększą grupę osób co pomoże w skuteczniejszym nagłośnieniuproblemu.


W razie pytań i wątpliwościodpowiemy mailowo i telefonicznie- dane kontaktowe na naszej stronie-Stowarzyszenie w Praktyce, Teorii, Działaniu, www.swptd.org
 
reklama
Do góry