reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test jest pozytywny?

Dołączył(a)
24 Wrzesień 2021
Postów
2
Miesiączka spóźni mi się 10 dni i dziś postanowiłam zrobić test, po chwili zobaczyłam coś takiego, sama nie wiem co o tym myśleć, narzeczony skacze ze szczęścia a ja nie jestem pewna czy test jest pozytywny. Co o tym myślicie?
 

Załączniki

  • 7A70D264-555F-4CC0-8311-4CBE85B58B82.jpeg
    7A70D264-555F-4CC0-8311-4CBE85B58B82.jpeg
    253,7 KB · Wyświetleń: 361
reklama
Kreska pojawiła się w odpowiednim czasie od zrobienia testu? Jeśli tak, to według mnie jest pozytywny, gratulacje. ;) A masz regularne miesiączki? Bo jak na 10 dni spóźnienia to kreska jest bardzo słabiutka. Najlepiej jakbyś poszła sobie zbadać betę i po 2 dniach jeszcze raz, żeby sprawdzić przyrost. Albo do ginekologa od razu, natomiast nie nastawiałabym się, bo może być zdecydowanie za wcześnie, nie wiadomo kiedy owulację miałaś. ;)
 
Kreska pojawiła się w odpowiednim czasie od zrobienia testu? Jeśli tak, to według mnie jest pozytywny, gratulacje. ;) A masz regularne miesiączki? Bo jak na 10 dni spóźnienia to kreska jest bardzo słabiutka. Najlepiej jakbyś poszła sobie zbadać betę i po 2 dniach jeszcze raz, żeby sprawdzić przyrost. Albo do ginekologa od razu, natomiast nie nastawiałabym się, bo może być zdecydowanie za wcześnie, nie wiadomo kiedy owulację miałaś. ;)
Druga blada kreska pojawiła się kulka sekund po zrobieniu testu. Zawsze miałam miesiączkę regularnie. Właśnie dlatego ze ta kreska jest taka blada a miesiączka spóźnia się 10 dni mam wątpliwości ponieważ inne dziewczyny piszą ze robiły przed planowana miesiączka i miały jasna kreskę u mnie powinna być ciemniejsza jeśli test wskazywałby ciąże. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak odczekać jakiś czas i powtórzyć test :)
 
Druga blada kreska pojawiła się kulka sekund po zrobieniu testu. Zawsze miałam miesiączkę regularnie. Właśnie dlatego ze ta kreska jest taka blada a miesiączka spóźnia się 10 dni mam wątpliwości ponieważ inne dziewczyny piszą ze robiły przed planowana miesiączka i miały jasna kreskę u mnie powinna być ciemniejsza jeśli test wskazywałby ciąże. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak odczekać jakiś czas i powtórzyć test :)
Albo jeśli jesteś bardziej niecierpliwa - iść na betę. 😄 Wtedy masz 100% pewności.
Różne sytuacje mogą wpłynąć na cykl, więc może akurat Ci się przedłużył, owulacja była później i stąd taka blada kreska. Albo to test jest taki - nie wszystkie testy pokażą Ci piękną różową krechę, nawet mimo wysokich wartości hormonu. ;)
 
Druga blada kreska pojawiła się kulka sekund po zrobieniu testu. Zawsze miałam miesiączkę regularnie. Właśnie dlatego ze ta kreska jest taka blada a miesiączka spóźnia się 10 dni mam wątpliwości ponieważ inne dziewczyny piszą ze robiły przed planowana miesiączka i miały jasna kreskę u mnie powinna być ciemniejsza jeśli test wskazywałby ciąże. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak odczekać jakiś czas i powtórzyć test :)
Sklepień jak pójdziesz na betę :) mógł ci się ten cykl przesunąć i mieć później owulacje :) w naturze nic nie jest proste, jak zawsze miałaś regularny okres tak tym razem mogło się poprzesuwać wszystko :) ja tak zaszłam w pierwszą ciąże, bo ten jeden raz cykl przesunął mi się o ponad tydzień :)
 
Idz ja bete ,na 10 dni spóźnienia, kreska jest blada ,więc tylko beta da jakiś obraz co się dzieje
 
Ja uważam że pozytywny kreska na swoim miejscu!🙂 ja mam większą zagwostke kreska wyszła różowa widoczna dopiero co robiłam ale wydaje mi się że w złym miejscu...?😗
 

Załączniki

  • 20220219_113551.jpg
    20220219_113551.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 87
Ja uważam że pozytywny kreska na swoim miejscu!🙂 ja mam większą zagwostke kreska wyszła różowa widoczna dopiero co robiłam ale wydaje mi się że w złym miejscu...?😗
Wydaje się że test jest jakby ciut ( ciut ale jednak ) zalany.
Czyli co by z niego nie wyczytać to jest nieważny.
Takie.oczywiście jest tylko moje zdanie.
 
Wydaje się że test jest jakby ciut ( ciut ale jednak ) zalany.
Czyli co by z niego nie wyczytać to jest nieważny.
Takie.oczywiście jest tylko moje zdanie.
Teraz wygląda mniej zalany ale czy możliwe że by kreska była w tym miejscu powinna być chyba dalej
 

Załączniki

  • 16452696770801793582786933079732.jpg
    16452696770801793582786933079732.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry