reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Czy to ciąża

Rozwiązania
0
Witam dostalam niby miesiaczke ale to jak moja miesiaczka . Malo co leci prawie nic drugi dzien jak sie podcieram to jest leciutka taka czerwona w sumie jasno czerwona krew wodnista . I chcem sie dowiedziec czy to takie cos koncowe ze moze mi sie udalo i to moze oznaczac ciaze i czy po tym takim plamieniu wziasc zrobic test ciazowy czy cos.on mi pokaze czy to ciaza?

reklama

Anusiak1990

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zrob test to bedziesz wiedziec. Jesli myslisz ze mozesz byc w ciazy wszystkie wątpliwości rozwieje badanie bhcg

Juliass

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Zrób test ciążowy jeśli mogło dojść do zapłodnienia :) Jeśli nic nie wykaże poczekaj ze 2 dni i wykonaj ponownie ewentualnie idz na bete. Mozliwe że miesiączka jeszcze sie rozkręci

Rozwiązania
0
Zrób test ciążowy jeśli mogło dojść do zapłodnienia :) Jeśli nic nie wykaże poczekaj ze 2 dni i wykonaj ponownie ewentualnie idz na bete. Mozliwe że miesiączka jeszcze sie rozkręci
Dziekuje . Wlasnie o to chodzi ze nigdy tak nie mialam . Poczekam do jutra i zrobie test. Bardzo sie bym cieszyla jesli by sie okazalo ze to ciaza

Dżasta1111

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie chce prorokowac i wydawać jednoznacznych sądów, ale jak jest jasno czerwona krew, mimo że jej mało to nie wiem czy to ciaza... Fakt, że kobiety obserwują na początku ciąży, w terminie @ plamienia, ale to mają być plamienia, czyli bardziej brunatne/brązowe uplawy. Jeśli jednak tak Cię to nurtuje to najlepiej zrób betę i będziesz mieć 100% pewności. Jeśli test wyjdzie Ci negatywny to nadal będziesz fiksowac i rozmyślać,,może za wcześnie, może nie z porannego siku itp.,,.

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry