reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Tez uwazam ze zalany , w instrukcji pisze ile kropel dać
2-3 i więcej nie dałam . Dużo testów przeszłam i nigdy się tak nie zdażyło . Dzisiaj powtórzyłam dałam dwie ale oparły się na plastiku i nie chciały zJechać a jak zjechały to linia testowa nie ruszyła wiec dałam jeszcze jedna i wyszedł taki sam pozytywny ale cóż rozumiem ze znów zalany spróbuje jutro może jakieś felerne są
 
reklama
Ja nie uważam by test byl zalany widzę pozytyw bo widać druga kreskę, jakby był zalany to by kreski nie było tylko jakieś rozmycie.... Więc gratulacje :)
 
Zrobiłam dzisiaj 3 test i 3 krople i wyszedł taki
 

Załączniki

  • 7C428B63-829F-48B0-84F4-FD85C5490968.jpeg
    7C428B63-829F-48B0-84F4-FD85C5490968.jpeg
    556,2 KB · Wyświetleń: 161
Ja nie uważam by test byl zalany widzę pozytyw bo widać druga kreskę, jakby był zalany to by kreski nie było tylko jakieś rozmycie.... Więc gratulacje :)
Jeszcze poczekam nie chce się nakręcać ale wyszły pozytywne ten sam rodzaktestow a robiłam dużo ich w ostatnich miesiącach i na pewno nie są przelane ewentualnie felerne
 
Ciąża jak byk :) gratulacje zrobiłaś za szybko zdjęcie że jeszcze test byl w reakcji z moczem na wcześniejszych
Zrobię jeszcze za swą dni czy będzie coemnoejsza dla pewności ale jeśli się udało będę najszczęśliwsza na świecie bo myślałam ze nie będzie mi dane zobaczyć drugiej kreski
 
reklama
Do góry