reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to ciąża?

Dołączył(a)
8 Luty 2017
Postów
1
Witam, mam pytanie.
Staramy się z partnerem o dzidziusia od niedawna. Okres powinnam dostać tydzień temu, ale od dwóch dni miałam dziwne brązowe plamienia, nie dużo. Na początku myślałam, że to początek okresu, ale nigdy nie zdążyło mi sie cos takiego, do tego trwało 2 dni. Dziś wracając z pracy poczułam delikatny ból brzucha, gdy weszłam do łazienki zobaczyłam, że dostałam "okresu". Normalna czerwona krew. Teraz - wieczorem, praktycznie ustało.
Czytałam o plamieniach implantacyjnych, niby mogło by sie zgadzać, ale one powinny trwać krótko, a dzis już 3 dzień, i na dodatek ta krew.
Test robiłam - negatywny.
Może któraś z Was miała podobnie? Może możecie coś poradzić? Nie wiem co robić i co myśleć.
Dziękuje za odpowiedzi
 
reklama
To zrób betę.
Jak robiłaś test i negatywny to ciazy nie ma jeszcze jak krwawienie było.
Plamienie z zagnieżdżane inaczej wyglada
Może to ciąża biochemiczna?
A okres zawsze przecież moze się przesunąć :)
 
Do góry