reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to normalne???

Dołączył(a)
29 Październik 2018
Postów
10
Hej mam pytanie. Moja córka od początku jest karmiona mm bebiko 1 . Ma skończone 5 tyg. Jakoś od tygodnia może półtora podczas odbijania strasznie chlusta mlekiem, leci taka fontanna... wiem,że ulewanie jest w postaci malej ilości upływającego mleka A tu takie chlustanie. Czy to normalne? Dodam,że jak na ten tydz wypija tylko po 90 ml średnio co 3-4 godz.. czasami nawet mniej po 50 ml. Jak zrobię jej 120 ml to już w ogóle wszystko wychlusnie...
 
reklama
Rozwiązanie
Hej mam pytanie. Moja córka od początku jest karmiona mm bebiko 1 . Ma skończone 5 tyg. Jakoś od tygodnia może półtora podczas odbijania strasznie chlusta mlekiem, leci taka fontanna... wiem,że ulewanie jest w postaci malej ilości upływającego mleka A tu takie chlustanie. Czy to normalne? Dodam,że jak na ten tydz wypija tylko po 90 ml średnio co 3-4 godz.. czasami nawet mniej po 50 ml. Jak zrobię jej 120 ml to już w ogóle wszystko wychlusnie...
A spróbuj zmienić jej mleczko na inne
Hej mam pytanie. Moja córka od początku jest karmiona mm bebiko 1 . Ma skończone 5 tyg. Jakoś od tygodnia może półtora podczas odbijania strasznie chlusta mlekiem, leci taka fontanna... wiem,że ulewanie jest w postaci malej ilości upływającego mleka A tu takie chlustanie. Czy to normalne? Dodam,że jak na ten tydz wypija tylko po 90 ml średnio co 3-4 godz.. czasami nawet mniej po 50 ml. Jak zrobię jej 120 ml to już w ogóle wszystko wychlusnie...
A to chlustanie to nie są czasem wymioty? Skonsultuj to z pediatrą.
 
Moj synek sie urodzil bardzo maly i od poczatku mial refluks,tzn kazde mleko to z 3/4 poprostu wylatywalo z niego...polozna powiedziala ze do roku tak bedzie bo jego miesnie zoladka musza sie rozwinac,i tak bylo,mial roczek i przestal kompletnie.Pomaga zageszcznie mleka o czym dowiedzialam sie za pozno,mozna kupic cos co sie dodaje do mleka.Moj byl na mleku w proszku od urodzenia.Oczywiscie idz do lekarza,bo moze to nie byc reflux,powodzenia:)
 
Najprawdopodobniej refluks.Skontaktuj się z pediwtra.Pewnie zmieni mleko na AR, (które wiąże się w żołądku i ciężej je zwrócić) albo będziecie dodawać zagęszczacz do waszego mleczka.
To jedna z częstych przypadłości nienowlaczkow.Ok 3 - 5 miesiąca powinno być ok.
 
A może po prostu mleko leci za szybko z butelki bo dziurka jest za duża. Ja miałam odpowiednie do wieku a bratowa jakis smoczek i dziecku tak łapczywie leciało, że po chwili odbijało się i wszystkim wymiotował Jak zmieniła smoczek na taki z wolniejszym przepływem problem minął.
 
reklama
Hej mam pytanie. Moja córka od początku jest karmiona mm bebiko 1 . Ma skończone 5 tyg. Jakoś od tygodnia może półtora podczas odbijania strasznie chlusta mlekiem, leci taka fontanna... wiem,że ulewanie jest w postaci malej ilości upływającego mleka A tu takie chlustanie. Czy to normalne? Dodam,że jak na ten tydz wypija tylko po 90 ml średnio co 3-4 godz.. czasami nawet mniej po 50 ml. Jak zrobię jej 120 ml to już w ogóle wszystko wychlusnie...
A spróbuj zmienić jej mleczko na inne
 
Rozwiązanie
Do góry