reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy za malo je????

MYNIA21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Luty 2008
Postów
40
Miasto
Savsjo,Szwecja
Moje malenstwo ma 4m i tydzien.od niedawna wprowadzam jej nowe pokarmy.obidek ze sloiczka zjada juz caly(135gr)i popija soczkiem marchwiowym.w zwiazku z tym ten posilek zastepuje mleko.Poza tym pije mleko rano ok150ml i wieczorem 2razy w tym kaszka.powinna wypijac 4xdziennie...czy to aby nie za malo mleka w jej diecie???:confused:bardzo sie martwie:-(.aha dodam ze pije 1soczek dziennie:tak:.pozdrawiam
 
reklama
anie za wczesnie zaczełas wprowadzać kaszki i zupki ?szczerze mówiąc to trochę mnie zaskoczyłas że Twój maluszek już je tyle nowych rzeczy ale jesli pediatra tak zdecydował i on to kontroluje to napewno ta ilosc mleka wystarcza.moim zdaniem ale TYLKO MOIM to chyba troszkę za szybko.POZDRAWIAM.
 
moim zdaniem tez za wczesniej wprowadzilas nowe rzeczy zupki i soki sa dopiero po 4 m-cu czyli jak dziecko zacznie 5 m-c dieta dla 6 m-cznego dzicka powinna wygladac tak 4 razy mleko w tym jedno mleko mozesz zastapic kaszka soczek lub deser zupka lub obiadek i herbatka lub woda soczek powinien byc jako dodatek czyli 60 ml najwiecej a tak to dziecko powinno pic wode jesli jadlospisu nie uzgadnialas z pediatra to poradz sie go bo moim zdaniem za wczesnie wprowadzials nowosci i dodam ze kazda nowa rzecz wprowadza sie co tydzien moj maluch dostal poradnik zywieniowy dziecka i tam jest opisane co kiedy i w jaki ilosciach wedlu nowego schematu zywienia
 
Słuchajcie przecież są obiadki deserki i kaszki od 4 miesiąca ja też dawałam wcześniej i nic się nie działo.
 
chcialam przypomniec ze moje dziecko skonczylo 4miesiace i teraz ma juz prawie 4,5m.pediatra pozwolil na nowosci bo wszystkie dania sa po 4m czyli akurat wiek sie zgadza:tak:czy moze sie myle:confused:.dodam ze wprowadzilam na razie 1obiadek w sloiczku i mala tak go polubila ze doszlysmy w kilka dni do tego ze zjadaa caly.a soczku daje max80ml.kaszke musialam wprowadzic bo slabo przybierala na wadze.tylko ze pila 4xmleko w tym kaszka a teraz tylko 3.na szczepienie idziemy dopiero za 2miesiace wiec szybciej nie bede mogla sie poradzic.Mieszkam w Szwecji i tu jest troche inny system.pozdrawiam
 
ufff dzieki juz sie przestraszylam:tak:.zastanawiam sie moze ma tez mniejszy apetyt bo wydaje mi sie ze moze zabek idzie..od kilku dni wrecz pozera gryzak zaciekle przy tym piszczac jakby z wscieklosci:confused:,strasznie sie slini i jest troche marudna ale zobaczymy...pozdrawiam
 
mynia tak moze byc jeszcze dlugo heheh moj maly zaczal raczki rysc i slinic sie jak mial 2,5 -ca teraz ma 5 skonczone i zabkow nie widac co prawda rozpulchnily sie dziasla dalej wszystko gryzie :-)
 
reklama
no wlasnie moja tez je paluszki odkad skonczyla ok 3m:tak:.ale ostatnio robi to z taka wsciekloscia jakby miala sobie raczke odgryzc i wszystko co w zasiegu reki:szok:.dlatego daje jej gryzak choc i tak preferuje paluszki:sorry2:
 
Do góry