reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dawca nasienia

reklama
Tak to prawda najważniejsze by było zdrowe ale uwierz mi raz płaczę bo się tym faktem zadręczam a raz się cieszę, ehhh a u was już maleństwo jest czy wyczekiwania
 
Powiem Wam kochane, że ja podeszłam do IUI i korzystaliśmy z nasienia dawcy, udało się za drugim razem i tak, jak najpierw miałam wielkie wątpliwości, tak teraz jestem mega szczęśliwa :) Więc życzę i Wam udanych transferów :) Najważniejsze, żeby mąż był wspierający :)
 
Powiem Wam kochane, że ja podeszłam do IUI i korzystaliśmy z nasienia dawcy, udało się za drugim razem i tak, jak najpierw miałam wielkie wątpliwości, tak teraz jestem mega szczęśliwa :) Więc życzę i Wam udanych transferów :) Najważniejsze, żeby mąż był wspierający :)
super, gratuluję ❤️ ja mam za sobą 5 inseminacji z nasienia dawcy i zero ciąży 😔 podchodzę w marcu ostatni raz
 
Powiem Wam kochane, że ja podeszłam do IUI i korzystaliśmy z nasienia dawcy, udało się za drugim razem i tak, jak najpierw miałam wielkie wątpliwości, tak teraz jestem mega szczęśliwa :) Więc życzę i Wam udanych transferów :) Najważniejsze, żeby mąż był wspierający :)
Cudownie czytać takie wiadomości oby i u mnie zakończyło się szczęśliwie 🙂 ile ma dzidziuś
 
Do góry