reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Deklaracja wyboru położnej?

Dołączył(a)
5 Sierpień 2020
Postów
2
Hej, zapisałam się do szkoły rodzenia w której warunkiem darmowych zajęć jest wypełnienie deklaracji wyboru położnej. Podesłali mi deklarację do wypełnienia, ale na pytanie jak mam ją wypełnić już nie odpowiedzieli, generalnie kontakt z nimi jest trochę słaby. Nie chcę zmieniać przychodni a położną chce wybrać właśnie z tej szkoły więc wypełniam tylko rubrykę z danymi położnej? Muszę uzupełniać dane świadczeniodawcy?Zobacz załącznik 1209598
 
reklama
Rozwiązanie
No tak jak skladasz to tak Ty masz wypelnic jedna strona tam z Twoimi danymi ja bylam bez problemu normalnie w przechodni wypełnić a Ty tam nie możesz podejsc?

Podobne tematy

Do góry