reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta garściowa.

Dołączył(a)
25 Wrzesień 2014
Postów
5
Witam serdecznie. :-) Jeszcze moment i nadejdzie październik... a tym samym zostanie tylko rok do mojego ślubu. Postanowiłam wziąć się za siebie- choć przyznam, że mam słomiany zapał i ciężko mi idzie dietowanie. :sorry: Chcę być piękną panną młodą dlatego już teraz nie ma zmiłuj. Trzeba wziąć się w garść. Zapraszam, więc do wspólnego odchudzania na diecie garściowej. Mam nadzieję, że to forum pomoże mi wytrwać w moim postanowieniu i da siłę do walki z kilogramami. ;-)
 
reklama
Szkoda, że jestem sama... Ale może jeszcze ktoś się dołączy.
Moja waga wyjściowa to 60 kg.
Dzisiejsze posiłki:


8:00 dwa biszkopty, sałatka jarzynowa;
10:30 kromka krajana z jogurtową pastą z tuńczyka;
13:30 żurek ze śmietaną i jajkiem;
14:00 :no: GRZECH cukierki toffi;
17:00 bułka szefa z sałatką z łososiem i papryką;


Nie jest źle, nie jest dobrze. Ale wierzę, że będzie coraz lepiej. :-)
 
Powracam na wątek. Bardzo długo mnie nie było, bo w sumie głupio mi było pisać samej do siebie. :sorry2:Ale teraz zamierzam powrócić do diety. W ogóle to oczywiście wszystko legło w gruzach. Ale ślub coraz bliżej, więc trzeba zacząć tak na serio. I zaczęłam dwa tygodnie temu z dietą 8h. Ale nie schudłam na niej nawet 10 dag. Dlatego muszę spróbować z czymś innym. Trochę się boję, że już nic na mnie nie zadziała, ale zobaczymy. Jak nie spróbuję to się nie dowiem. Wieczorkiem przyjdę z meldunkiem jak mi poszło dzisiejszego dnia. ;-)
 
Nie jest źle. :-) Jem mało, ale smacznie. Ciekawe czy przyniesie to jakieś efekty... Bo ostatnio mój organizm trochę się buntuje. A na czym polega ta dieta norweska? :blink:
 
Anel wpisz sobie w google jest bardzo prosta opiera się na jedzeniu jajek i greifruta (inaczej się to pisze ;-) )
Ale mnie zapycha i opinie są dobre bo dużo się chudnie ...
 
Łał, jestem pełna podziwu, że ją stosujesz. Jest dość rygorystyczna... :eek: Chyba raczej nie dla mnie. A ile już na niej jesteś i jakie efekty?
 
reklama
Anel wybacz ale dziecię moje pochłania dużo czasu i z odpisaniem trudno u mnie
Ja na razie jestem na 7 dniu i idzie mi dobrze towarzyszy mi mój m. Także razem raźniej jak na razie mam ok 2,5 kg na minusie jutro się postawie na wadze i zobaczę czy są jakieś zmiany
 
reklama
Do góry