reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry alergolog

Z luxmedu nei znam, ale moge polecić jako godnego zaufania lekarza,doktor Chmielewską, która przyjmuje w Falcku. Jest specjalistką w dziedzinie alergologii dziecięcej. Chodzę do niej z moją małą jestem zadowolona :)
 
reklama
Podbijam wątek. Mój 3-letni synek jest alergikiem na pyłki, szczególnie ostatnio nasilił mu się katar i swędzenie w gardle. Czasem też łzawią mu oczy. Byłam już u jednego alergologa, ale nic odkrywczego nie wymyślił, przepisał tylko lekarstwa, pewnie standardowe jak dla każdej osoby… Maciuś brał krople do nosa i oczu przez tydzień, ale wielkiej poprawy nie było widać. Gardło nadal go swędziało. W końcu poszliśmy do doktora Wojciecha Janowicza z Centrum Medycznego Krajmed, alergologa pediatry. Konsultacje okazały się owocne, a wszelkie zalecenia skuteczne. Jest już dużo lepiej, Maciusiowi nie leje się z nosa i wreszcie może w pełni cieszyć się wiosną! :)
 
Do góry