reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwości

reklama
Nawiązując do tematu :) to mnie dzisiaj boli lewe płuco. Tak sie zastanawiam, czy moze byc to związane z tym, że 3 tyg temu rzuciałam palenie i płuca się teraz oczyszczaja i dlatego bolą. Jak myslicie ???
 
U mnie też najbardziej widać po piersiach, chociaż brzuszek też jakby ciut większy. A na wadze też przybyło (2 kg) chociaż po ciuchach nic nie czuć. Może to w tych piersiach?

Mała Mi: może być, zę się oczyszczają płóca. W każdym razie gratuluję siły charakteru :-) Wszystko dla maluszka, prawda?
 
Dziewuchy wiecie co ja dziś zjadłam?! Byłam w sklepie na zakupach i zobaczyłam na półce FLAKI w słoiku. Tak mnie na nie naleciało, że myślałam, że zjem je jeszcze w sklepie na zimno. Pędziłam do domu jak głupia i gdy ledwo co się podgrzały to zjadłam je prosto z garnka :) Matko, co się ze mną dzieje... ??!! ;)
 
slonko pisze:
Mała Mi: może być, zę się oczyszczają płóca. W każdym razie gratuluję siły charakteru :-) Wszystko dla maluszka, prawda?

W życiu nie przypuszczałam, ze rzucenie palenia pójdzie mi tak łatwo. Paliłam chyba z 10 lat i nawet nigdy nie próbowałam rzucic, bo i tak wiedziałam, ze mi się nie uda. Bałam się, że jak bede w ciąży też mi sie to nie uda. Miałam nadzieję, ze po prostu od papierosów mnie odrzuci. Niestety nie odrzuciło  :( Wiedziałam że musze przestać i po prostu powiedziałam sobie KONIEC !!! Ciąża i maluszek to największa motywacja na świecie. Żyję bez papierochów i jakoś wytrzymuje. Jestem z siebie dumna   ;D
 
Boże - Mamuśka - ale się uśmiałam z tych flaków  ;D :D ;D :laugh:
W sumie nie wiem dlaczego, bo ja też czasami je jadam ale tylko jak moja babcia ugotuje, bo innych się brzydze
 
Mamuśka, ja ci sie wcale nie dziwię. Ja też mam takie dziwne napady. A na drugi dzień na tą samą potrawe już nie mogę na to patrzec bez mdłości. asortyment mi się kończy pomału. Nie wiem co będę jeść w przyszłym tygodniu...


Swoją drogą... zjadłabym sobie flaków ;D
 
Teraz pewnie co chwilę będziemy się dziwić że na coś tam mamy ochotę. Może zrobimy konkurs najdziwiniejszych zachcianek jedzeniowych ??
 
reklama
Za mną łażą ogorki małosolne... Ale sobie wymyśliłam, co?
 
Do góry