reklama

Don't worry, be happy:)

Zapraszam do dyskusji wszystkie mamy, które czują się szczęśliwe i spełnione oraz te, które s

 1. Irmina81

  Irmina81

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witajcie:) 2 lipca zostałam mamą po raz drugi :) starszy synek, Michaś, ma już 8 lat :) moje pierwsze macierzyństwo to wieczne zmartwienie, strach, niepewność... Miliony "dobrych rad" i moje masakryczne samopoczucie - "kiepska ze mnie matka" :) drugie macierzyństwo to SPOKÓJ... wiem, że nie jestem idealna... i to moja recepta na szczęście :) nie zdążyłam wyprasować? trudno... :-)ważniejsza spokojna mama niż czysta podłoga. :-D
   
 2. eveline90

  eveline90

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Moja kolej :-) nie wiem jak to ująć żeby nie zabrzmiało dziwnie...
  To zaczęło się już w szóstej klasie ale od pierwszej klasy gimnazjum czułam się bardziej samotna bez tej "bratniej duszy" jednak poznałam mężczyznę, zaszłam w upragnioną ciąże i... urodziłam syneczka :-) od momentu gdy zaszłam, to czułam że to właśnie On sprawi że moje życie stanie się piękniejsze, i tak też jest :-) Mój Synek w Styczniu będzie miał trzy latka. Między Nami mówiąc, choć nie układa mi się z narzeczonym tak jak bym chciała to jestem pewna że Marcelek jest największym szczęściem jakie kiedykolwiek mnie spotkało. I choć każdego wieczoru padam z nóg, bo każdego dnia daje z siebie 150% i nie mam na nic siły i narzeczony gniewa się bo nie mam ochoty na wspólną telewizję czy kino nawet na krótką rozmowę to wiem że rano Marcelek będzie z szerokim uśmiechem nade mną siedzieć i dla takich chwil warto żyć.
   
 3. reklama
 4. kiwanczuk

  kiwanczuk Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam...
  Ja może zacznę od tego, iż niedawno zmieniłam partnera życiowego i jesteśmy świeżym małżeństwem. Oli jest moją córą z pierwszego życiowego błędu jakiego popełniłam wychodząc za mąż. Nie ubolewam nad tym lecz bardzo się cieszę że mogłam zmień i zacząć od nowa swoje życie. Teraz już nie muszę się martwić o swoją córę. Jest blisko mnie i nie widzi przeszłości jaka była zła.
  Każde dziecko chciałoby mieć normalną kochającą się rodzinę. Ja swojej Oli dostarczam tyle ile mogę by zaznała radości w każdej chwili swojego życia.
   
 5. mamaPanaMisia

  mamaPanaMisia Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jestem mamą po raz pierwszy i jestem happy :) podłoga niedomyta... bluzzeczka niedoprasowana, nie martwi mnie to, teściowa skrzywiona, a co tam ;) mały wypieszczony i wycałowany i też happy :)
   
 6. Sabrina84

  Sabrina84

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam :) Pasuję tu jak nic hehe Córeczka ma w Listopadzie 4 latka :) Mężuś zmęczony,czasu dla siebie odrobina ,żebranie u Emilki hehe,podłoga czeka na myju -myju , naczynia myte po nocy!!!Córeczka uśmiechnięta budzi mnie buziakiem Mąż nad ranem żegna nieprzytomną (bo idzie do pracy) ,ale jest OK Życie zakręcone nic nie jest takie samo i tak ma zostać :D [​IMG]
   
 7. aga71

  aga71 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  a ja jestem mamą zwariowanej czwórki,trochę starej już dwójki i dwójki młodziutkiej :))
   

Poleć forum