reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dr mańka Angelius

reklama
Witam mam pytanie odnośnie dr Mańki czy ktoś u niego może się leczy ??

Od 8 lat się staraliśmy o dziecko z moim partnerem, leczyliśmy się około 4-5 lat. Dr Mańka był moim ostatnim lekarzem, w sumie byliśmy na 3 wizytach ponieważ zrobił mi laparoskopie i zaszłam w ciążę. Wcześniejszy lekarz uważał, że nie ma podstaw. Polecam tego lekarza w 100%, jest to najbardziej kompetentna osoba z jaką do tej pory miałam do czynienia. Przez ten cały czas, bardzo ciężki dla nas, miałam mnóstwo różnych pytań/wątpliwości, lekarz odpowiedział na każde moje, nawet najgłupsze pytanie. Dzięki odpowiedziom, wpadłam na pomysł, żeby zacząć brać polopirynę, która być może również pomogła. Żaden wcześniejszy lekarz nie uświadomił mnie, że stosowanie tabletek antykoncepcyjnych sprzyja ZAKRZEPICY, a ja się źle czułam po tabletkach. Kocham po prostu lekarzy i ich brak odpowiedzialności. Jest to więc jedyny lekarz, któremu w 100% zaufałam, taka poza tym mam jak najgorsze zdanie na temat pozostałych lekarzy. Myśle, że jakbyśmy zaczęli leczenie u pana Dr, Mańki, to zaszłabym w ciąże znacznie wcześniej. GORĄCO POLECAM !
 
Do góry