reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi aniołek

Dziękuję kochana teraz kilometry nie mają żadnego znaczenia. Może jeszcze ktoś ponownie rozbudzi we mnie nadzieję. Poszukam kontaktu do tych dr. Jeszcze raz dziękuję i oczywiście nie zamierzam przestać się modlić, nawet zastanawiamy się nad pielgrzymką. Ściskam i dziękuję dziewczyny za słowa otuchy
 
reklama
Po przeczytaniu twojej historii wrocily wspomnienia.
Przezylam to samo co ty..23 06 2016 urodzilam moja coreczke tez Hanie w 23 tyg. Ciazy niestety jej serduszko bylo nieuleczalnie chore. Dlugo nie moglam sie pozbierac gdyby nie starszy syn nie mialabym po co wstawac z lozka.
Bardzo dlugo staralismy sie o dziecko.
Syn ma teraz 10 lat..druga ciaze stracilam w 2011 roku w 12 tyg. Pozniej byla Hania.
Balam sie zajsc potem w ciaze ale udalo nam sie..jednak od poczatku byly problemy plamienia odklejajaca sie kosmowka tabletki na podtrzymanie lezenie plackiem...ale oplacalo sie teraz mam swoja wyczekana coreczke oczko w glowie nas wszystkich..
Jednak o mojej Hani nigdy nie zapomne..do dzis gdy zamkne oczy widze jej malutka twarzyczke i raczki...
Tylko raz mialam ja w ramionach nie mam zdjecia zadnej pamiatki...ale na zawsze zostanie w moim sercu
Wiem co czujesz i calym sercem jestem z Toba...
 
To straszne co Was spotkało ale nie poddajcie sie. 9 lat temu urodzilam synka, potem dlugo nie chciałam dziecka, a kiedy przyszedl ten czas zaszlam w ciążę, i bylo wszystko super, az nagle ból i moj synek urodzil sie na przelomie 16/17tc. Gdyby nie maz i synek nie miala bym po co żyć. Bardzo chcialam ten bol zagluszyc i 3 m po porodzie zaszlam w ciążę, poronilam coreczke w 9 tc. Porobilam badania, znalazlam lekarza, poczytalam forum i poszlam na kontrole po poroniebiu do poleconego tu na bb lekarza, ten dokladnie 43 dni po poronieniu i po 1 @ powiedzial mi by probowac juz teraz, nie czekac, sprobowalismy i nasze szczescie spi obok. Nie poddawajcie sie, uda się.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry