reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dulcosoft junior

Bethany

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2020
Postów
64
Odkąd córka poszła do przedszkola ma coraz większe problemy z wypróżnianiem się. Doszło do tego że w weekend bardzo się męczyła, więc kupiłam dulcosoft junior. Podałam wczoraj i dziś ilość zgodną z informacją w ulotce, ale nie doczytałam, że syrop powinien być wymieszany ze 150ml płynu. Zmieszałam z musem owocowym, ale na pewno nie w takiej ilości. Dziś pani w przedszkolu powiedziała, że dziecko jest osowiałe, nie chce nic jeść. Myślicie, że to mogło jej zaszkodzić? Co powinnam zrobić? Bardzo się martwię
 
reklama
Nie wiem ile w ciągu dnia wypiła w przedszkolu, ale stawiam, że nie za wiele. Po południu w domu chyba nadrobiła, bo zachowywała się normalnie. Jadła, miała humor jak zwykle. Więc chyba będzie dobrze ) dziękuję
 
Do góry