reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziusiowe zachcianki

reklama
O i jeszce jakimis ciekawymi przepisami mozna by sie wymieniac co?bo czasem nie mam pomysla co by na obiadek upichcic
 
ja ostatnio zajadam wszystko co marynowane, najchętniej paprykę. Największą mam na nią ochotę widząc... winogrona... :D
 
ja dzisiaj tescom glowe zawracam kiedy na grzybki sie wybierzemy...mam ochote na jajecznice wlasnie z grzybkami
 
reklama
a za mnąchodziło od popołudnia spaghetti z sosem własnej roboty - nastałam się przy garach, ale się obżarłam za wsztystkie czasy. ciekawe kiedy znowu mi się zachce spaghetti. A peirogi z jagodami moja mamcia obiecała jutro zrobić.
 
Do góry