reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzieci KWIECIEŃ

Dołączył(a)
17 Sierpień 2022
Postów
10
Witam mamy !
Zgłaszam się z problemem..głowa od Google pęka..
Jestem w ciąży, termin na kwiecień.
Dnia 8.08 beta 18 144
W piątek 11.08 byłam na USG, gdzie lekarz stwierdził, że tętno zarodka wynosi 110 u/min. W niedzielę wylądowałam w szpitalu, z powodu prawdopodobnej tężyczki, wymiotów i odwodnienia (brak apetytu przez ciążę). Wykonano mi badania, beta wynik ok. 53 202
Dzisiaj 17.08 miałam wykonane kolejne usg, gdzie lekarz stwierdził tętno zarodka na 98 u/min. Zarodek rośnie prawdiłowo.

Co sądzicie o zmianie tętna ?
Proszę o pomoc...mam za sobą puste jako płodowe a następnie wcześnie poronienie...idzie się zapłakać
 
reklama
Witam mamy !
Zgłaszam się z problemem..głowa od Google pęka..
Jestem w ciąży, termin na kwiecień.
Dnia 8.08 beta 18 144
W piątek 11.08 byłam na USG, gdzie lekarz stwierdził, że tętno zarodka wynosi 110 u/min. W niedzielę wylądowałam w szpitalu, z powodu prawdopodobnej tężyczki, wymiotów i odwodnienia (brak apetytu przez ciążę). Wykonano mi badania, beta wynik ok. 53 202
Dzisiaj 17.08 miałam wykonane kolejne usg, gdzie lekarz stwierdził tętno zarodka na 98 u/min. Zarodek rośnie prawdiłowo.

Co sądzicie o zmianie tętna ?
Proszę o pomoc...mam za sobą puste jako płodowe a następnie wcześnie poronienie...idzie się zapłakać
A lekarz nie skomentował tej zmiany tętna? Nie pytałaś?
 
Pytałam..Pani była niechętna do odpowiedzi twierdząc, że wyniki poznam u swojego lekarza ( skierowanie usg) a ten jest niby w normie. W nerwach jednak nie powiedziałam, o poprzednim wyniki 110u/min.

Zastanawia mnie ten spadek..
 
A lekarz nie skomentował tej zmiany tętna? Nie pytałaś?
Pytałam...Pani była niechętna do odpowiedzi twierdząc, że wyniki poznam u swojego lekarza (skierowanie usg) a ten jest niby w normie. W nerwach jednak nie powiedziałam, o poprzednim wyniki 110 u/min.

Zastanawia mnie ten spadek tętna...
 
Do góry