reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko w aucie

JASS

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Listopad 2018
Postów
186
Znalazłam mnóstwo tematów wózkowych, niestety niewiele na temat (znacznie istotniejszy z punktu widzenia bezpieczeństwa) przewożenia dzieci w samochodzie.
Jak podróżują Wasze maluchy? Przodem /tyłem do kierunku jazdy? Na przednim czy tylnym siedzeniu?
Jestem na etapie wyboru fotelika >9kg (do 18/25) i przyznam, że z pierwszą łupinką wybór był znacznie prostrzy. Skłaniam się ku opcji RWF z uwagi na bezpieczeństwo, chociaż mam wątpliwości czy Młoda zaakceptuje go ( w łupince się wkurza). Macie sprawdzone modele?
Kolejna sprawa - jak Wasze maluchy znoszą podróże? Moja niestety słabo, nawet na krótkich trasach nie może wysiedzieć spokojnie. I to nie kwestia jakiś dolegliwości , tylko tak po prostu raczej ( niepokój? nudy? niewygodnie?). Żaden entertainment nie pomaga. Dłuższe trasy planujemy kiedy śpi, ale w ciągu dnia jest nerwowo, zwłaszcza jak jedziemy tylko we dwie i nie ma taty-zabawiacza. Jakieś rady?
 
reklama
Rozwiązanie
My dla córki kupiliśmy Axkid Kidzone (9-25 kg), montowany na pasy, tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Córka za miesiąc kończy 3 lata i jak na razie cały czas jeździ tyłem do kierunku jazdy, chociaż pomału przymierzamy się do zmiany na przodem do kierunku jazdy. Fotelik zamontowany jest na tylnym siedzeniu.
U nas na szczęście podróże takie do ok. 30-4 godzin (a takie najczęściej nam się zdarzają) przechodzą bez większego problemu. Córka trochę pośpi, trochę się rozgląda, czasem jakieś książeczki poogląda i czas mija.
My dla córki kupiliśmy Axkid Kidzone (9-25 kg), montowany na pasy, tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Córka za miesiąc kończy 3 lata i jak na razie cały czas jeździ tyłem do kierunku jazdy, chociaż pomału przymierzamy się do zmiany na przodem do kierunku jazdy. Fotelik zamontowany jest na tylnym siedzeniu.
U nas na szczęście podróże takie do ok. 30-4 godzin (a takie najczęściej nam się zdarzają) przechodzą bez większego problemu. Córka trochę pośpi, trochę się rozgląda, czasem jakieś książeczki poogląda i czas mija.
 
Rozwiązanie
Do góry