reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko

Dołączył(a)
27 Lipiec 2015
Postów
11
Miasto
Żywiec
Witam. Dzisiaj miałam wizytę u ginekologa, i dowiedziałam się, że chłopczyk jest bardzo nisko... Pani ginekolog kazała mi teraz już dużo leżeć... nie mam żadnego rozwarcia i mam wszystko pozamykane... bardzo się boje, że wcześniej urodze... a jestem dopiero w 31 tc. Czy któraś z Was miała taką sytuację?
 
reklama
Jak pozamykane to się nie stresuj. Odpoczywaj bo końcówka męcząca, ale nie ma powodów do paniki :-)
 
ja tak miałam w 34tc kazali mi brać 3razy magnez i dużo leżeć. w ostateczności tak się stało że urodziłam w 42 tc przez cc.
głowa do góry bedzie wszystko okej nie musisz panikować.
 
Do góry