reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny pomocy😱😱😱

Karolina 1234

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Grudzień 2020
Postów
43
Witam Was dziewczyny.
Mój problem jest następujący.
Z mezem staramy się o 3 dziecko.
Z poprzednimi ciążami nie było problemu.
Staramy się już 9 cykl.
W grudniu przeżyliśmy ciąże biochemiczna. Strasznie to przeżyliśmy. Okazało się w styczniu że na lewym jajniku mam duża torbiel. Dostałam luteinę 100mg.2x1 do pochwowo. Ginekolog zaproponowała mi monitoringu cyklu. Wczoraj byłam na monitoringu okazało się że nie ma pęcherzyka nie ma nic. Zaproponowała mi wizytę za tydzień. Chcę mi włączyć leki stymulujące owulacje. Dziewczyny może któraś z Was tak miała. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
 
reklama
Cześć, przede wszystkim nie denerwuj się 😉 dobry lekarz wyprowadzi ze wszystkiego, trzeba tylko słuchać zaleceń. Twoje cykle są regularne? Jeśli owulacja nie pojawi się sama to słusznym jest próba stymulacji. Niestety trzeba się ubrać w cierpliwość.
 
Hej MoniB1988.
Dziękuję za odpowiedź.
Cylke mam bardzo nie reguralne. Bywało tak że 3 miesiące nie miałam. @.
A u CB coś już wiadomo?
Pozdrawiam ☺️😘
 
Hej MoniB1988.
Dziękuję za odpowiedź.
Cylke mam bardzo nie reguralne. Bywało tak że 3 miesiące nie miałam. @.
A u CB coś już wiadomo?
Pozdrawiam ☺️😘
Karolina, to jeśli masz nieregularne to to, ze gin nie widziała teraz niczego to nie znaczy, ze za tydzień nie będzie. Dlatego kazała przyjść jeszcze raz. Ja akurat całe szczęście mam regularne i owulacja tez jest normalnie. Ale przy cyklach nieregularnych ciężko określić dzień owu bez wizyty u gina.
 
A ja dostałam już zielone światło na starania ☺️ Przyjęłam w piątek zastrzyk Ovitrelle, dostałam hormony, które mam zacząć brać od 16 dc i zobaczymy czy ten cykl będzie tym szczęśliwym ☺️ Oprócz monitoringu u gina w piątek zrobiłam również test owu ( a tak dla pewności) wyszła piękna kreseczka 😉
 

Załączniki

  • CE149DA0-169D-4F2B-A2FC-A37CAAFBBCFB.png
    CE149DA0-169D-4F2B-A2FC-A37CAAFBBCFB.png
    371,8 KB · Wyświetleń: 123
A ja dostałam już zielone światło na starania ☺️ Przyjęłam w piątek zastrzyk Ovitrelle, dostałam hormony, które mam zacząć brać od 16 dc i zobaczymy czy ten cykl będzie tym szczęśliwym ☺️ Oprócz monitoringu u gina w piątek zrobiłam również test owu ( a tak dla pewności) wyszła piękna kreseczka 😉
Moim zdaniem jeszcze słabiutka kreska
 
reklama
Do góry