)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dziwna miesiączka

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny:)
27 czerwca dostałam miesiączke jak zawsze straszny ból brzucha,ale ten był taki że aż mnie ciągnęło na wymioty jak 2 dnia zawsze się ze mnie lało tak teraz był taki jakby miał mi się skończyć 3 i 4 dnia nagle zrobił się bardzo ciemny i bardzo skąpa... No i 5 dnia juz nic nie było dodam że zawsze jak miałam @ to umierałam strasznie się ze mnie lało az miałam skrzepy A teraz ? Teraz to nie wiem co o tym myśleć...

reklama

monitkaz

Fanka BB :)
Miasto
Ok Wrocław
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny:)
27 czerwca dostałam miesiączke jak zawsze straszny ból brzucha,ale ten był taki że aż mnie ciągnęło na wymioty jak 2 dnia zawsze się ze mnie lało tak teraz był taki jakby miał mi się skończyć 3 i 4 dnia nagle zrobił się bardzo ciemny i bardzo skąpa... No i 5 dnia juz nic nie było dodam że zawsze jak miałam @ to umierałam strasznie się ze mnie lało az miałam skrzepy A teraz ? Teraz to nie wiem co o tym myśleć...

Zamiast za duzo myslec lepiej wybrac bezpieczniejsza droge i udac sie do lekarza.

Fado123

Rozwiązania
2
Okres nie zawsze jest taki sam , jest wiele czynników może sprawić ,że jest inny ,poczekaj do następnego i zobaczysz jak będzie , a jakby coś się po drodze działo to do lekarza , ale dużo dziewczyn pisze ,że ma problemy z okresem ,pewnie przez upały

Morphi

Rozwiązania
0
No na te upały mój okres też był inny tzn trwał 4 dni 5tego już nic a 6go znowu coś więc wydaje mi się że to ta pogoda tak wplywa

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry