reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna sprawa

Aska111

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2021
Postów
129
Hej dziewczyny!!

Zacznę od początku... Od października 2021 roku biorę tabletki antykoncepcyjne (Axia). Czułam się po nich bardzo dobrze, nie miałam kompletnie żadnych skutków ubocznych. W kwietniu po odstawieniu dostałam normalnie miesiączkę jak zawszę, ale gdy zaczęłam następne opakowanie miesiączka nie zniknęła. Trwała przez następne 3 tygodnie, chodź nie była tak bardzo intensywna. Po konstytucji z ginekologiem zostały przepisane mi mocniejsze tabletki (Axia Forte Plus). Miałam wykupione jeszcze 2 opakowania tych słabszych tabletek więc postanowiłam je wziąć i zobaczyć reakcje organizmu. Nic się nie działo. W tym miesiącu zaczęłam już brać te mocniejsze.

Piątego dnia doszło do stosunku z prezerwatywą ale była bardzo luźna na samym końcu i mogło dostać się trochę nasienia. Następnego dnia dopadła mnie angina razem z wymiotami. Zaczęłam brać antybiotyk, a tabletki były brane nieregularnie w tym czasie... Mdłości mi jeszcze pozostały po tej chorobie. Od 2-3 dni mam bolesność w podbrzuszu i kłucie w okolicach prawego jajnika. Podbrzusze jest także powiększone (jakbym przytyła, a tu 1kg schudłam).. Dodam jeszcze że właśnie 3 dni temu miałam biało- przeźroczysty śluz, który był wodnisty..
Dziś dopadł mnie katar i ból gardła... (Nie wiem czy ma to znaczenie)

Czy mogę być w ciąży..?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niestety nie mam możliwości. Mieszkam w małej wiosce z dala od miasta.. Będę musiała poczekać do przyszłego tygodnia i zobaczyć czy przyjdzie krwawienie z odstawienia
 
Odradzam czekanie. Jak jesteś w ciąży to powinnaś tabletki niezwłocznie odstawić bo mogą wywołać wady wrodzone u dziecka lub poronienie. Ja bym stanęła na głowie i pojechała zrobić test.
 
reklama
Do góry