)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

ft3 ft4

Kundzia093

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Lipiec 2019
Postów
37
Rozwiązania
0
wie może ktoś jakie są normy ft3 i ft4 dla kobiet w ciąży? bo tsh znalazłam a tego nie mogę :/
 
reklama

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
3 176
Rozwiązania
62
@Kundzia093 Ale pamiętaj, że nawet jeśli wynik mieszczą się w normach, to nie znaczy, że jest dobrze. Wyniki sprawdza się względem norm , które podaje się na wyniku (bo każde laboratorium ma swój sprzęt i różną dokładność). W internecie znajdziesz kalkulatory ft3 i ft4. Ważny jest ich stosunek względem norm dla nich podanych. Wynik przeliczasz procentowo - oba oznaczenia powinny być mniej więcej w tym samym zakresie procentowym, tj. np. jak ft3 jest w środku swojej normy, to ft4 też powinno być w środku swojej normy lub jeśli ft3 jest w dolnej granicy normy, to i ft4 powinno być w dolnej.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry