reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdy boli...

reklama
Dziewczyny, jeszcze raz dziękuję za wszystkie porady i melduję posłusznie, że wszystko wróciło do normy. A właściwie 150% normy, bo jest lepiej niż przed porodem!! Normalnie super!! Właściwie to jest dobrze od mniej więcej miesiąca, czyli szybciuteńko po moim poście :) Jedyny mankament jest taki, że przy orgaźmie mięśnie pochwy tak mi się kurczą, że po orgaźmie potrzebuję 3-5 minut przerwy w seksie, bo inaczej znowu boli, ale po tych 5 minutach - znowu super! Mojemu mężowi taka przerwa nie przeszkadza, tym bardziej, że nie leżymy wtedy jak kłody;-)

Tak więc dziewczyny - sprawdziło się!! Trochę cierpliwości popłaca!! Kurcze, jak doznania tak się będą nasilać z każdym porodem, to ja chcę mieć 7 dzieci :laugh2: Tylko że wtedy to bym chyba z łóżka nie wyszła :) Albo niekoniecznie łóżka :-)
 
Oj Aniu,pozazdrościć! Ja niestety dalej to samo,a nawet gorzej bo zaczęłam bać się seksu! Mój mąż cały czas czeka,nasze życie erotyczne umarło i jak coś z tym nie zrobię,to skończę w wariatkowie...Mija dziś 4 miesiące od porodu a my kochaliśmy się może 3 razy....jeśli to wogóle można tak nazwać....bylam u gina i ze mną jest wszystko ok po porodzie,tylko bariera psychiczna,boję się bólu,bardziej niż przed pierwszym razem:-( Jestem tak ciasna,że mąż nawet nie mógł wejść we mnie do końca.Strasznie mi żal męża-BRAK SEKSU TO DLA FACETA NIEZBYT FAJNA SPRAWA,jesteśmy świeżo po ślubie a tu takie akcje....zaznaczam,że nasze życie erotyczne było przed ciążą super. Co robić???????????
 
Witam! U mnie rowniez minal rok od porodu i mam problem.Zero przyjemnosci z seksu z czym wiaze sie brak orgazmu i bol podczas stosunku.Szczegolnie kiedy moj partner prosi mnie o zmiany pozycji a mi tylko w tej chwili odpowiada pozycja klasyczna bo najmniej bolesna.Bardzo z tego powodu ubolewam i nie wiem co mam robic????????????
 
W moim przypadku nacięte krocze to pryszcz, ani szwu nie widac ani go nie czuję w trakcie stosunku, mnie cholernie boli szew w środku, w pochwie, bo była porozrywana:-( . Mamy za soba dopiero jeden udany stosunek, ale dla mnie zbyt miły nie był, poza tym na drugi dzień czułam sie w środku obolała jak po porodzie:eek: :no: :-( . Nie wiem jak to będzie dalej, bo na razie za wesoło to wszystko nie wygląda.:-(
 
hej chcialam napisac o swoim problemie z sex-em :-(
U mnie jest jakos dziwnie na poczatku jest tak ''sucho'' i TYLKO w pozycji misjonarskiej robi sie ''mokro'' wtedy dopiero mozemy sie kochac normalnie tylko pozniej robi sie tak mokroze ja nic nie czuje. Jestem po pordzie naturalnym i teraz biore Cerazette moze te przez te tabletki bo czuje ze przez nie spadlo mi libido :no: :no: :no: . Dla mnie to jest straszne :-(
 
Do góry