reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Prywatnie tez nie robia co wizyte usg, jesli jest np wizyta co 2 tyg to po co za kazdym razem usg?
To raczej zalezy od lekarza? W pierwszej ciazy chodzulam.na poczatku co 2 tyg i mialam na kazdej. Teraz w ciagu 2 miesiecy bylam 4 razy u innego lekarza i tez za kazdym razem usg. Szczerze? Jesli mialabym placic gruba kase za wizyte i nie miec na kazdej usg to po prostu zmienilabym lekarza :) place= wymagam pewnych rzeczy.
 
To raczej zalezy od lekarza? W pierwszej ciazy chodzulam.na poczatku co 2 tyg i mialam na kazdej. Teraz w ciagu 2 miesiecy bylam 4 razy u innego lekarza i tez za kazdym razem usg. Szczerze? Jesli mialabym placic gruba kase za wizyte i nie miec na kazdej usg to po prostu zmienilabym lekarza :) place= wymagam pewnych rzeczy.


Ja jak bylam prywatnie to maja inna cene z usg a inna za sama wizyte :) i rowniez lekarz sam decyduje czy robi usg czy tez nie. Wiadomo ze widziec dzidzie jest fajnie ale czy potrzeba az tyle? Wydaje mi sie ze nie do konca jest to nie szkodliwe ;)
 
No ok co dwa tygodnie to przesada. Ale skoro miałam pierwsze potwierdzające miesiąc temu nawet ponad to po czym ona poznaje że jest wszystko ok. Po badaniu szyjki macicy? Się wkurzyłam idę prywatnie tam będę chodzić tylko po skierowanie na darmowe badania
 
Ja jak bylam prywatnie to maja inna cene z usg a inna za sama wizyte :) i rowniez lekarz sam decyduje czy robi usg czy tez nie. Wiadomo ze widziec dzidzie jest fajnie ale czy potrzeba az tyle? Wydaje mi sie ze nie do konca jest to nie szkodliwe ;)
Oo, to tyle dobrze, ze cena bez usg jest nizsza. Moj lekarz twierdzi, ze nieszkodliwe. Ja jednak wybierając lekarza do tej ciazy pytalam, czy robi usg na kazdej wizycie. Coz, moze jestem przewrazliwiona, ale dla mnie to podstawa. I nawet jesli musialabym chodzic na kontrole co tydzien, to co tydzien chcialabym miec usg. :)
 
To raczej zalezy od lekarza? W pierwszej ciazy chodzulam.na poczatku co 2 tyg i mialam na kazdej. Teraz w ciagu 2 miesiecy bylam 4 razy u innego lekarza i tez za kazdym razem usg. Szczerze? Jesli mialabym placic gruba kase za wizyte i nie miec na kazdej usg to po prostu zmienilabym lekarza :) place= wymagam pewnych rzeczy.
Ona twierdzi że to szkodliwe i jeśli nie decyduje się na prenatalne z testem Pappa to ona Luxmed nie ma w kalendarzu prawie w ogóle usg (chyba przez całą ciążę tylko 3x). Oczywiście tamto poza pakietem wiec 500 zł koszt u nich.
 
U mnie siostra przyszła z pomocą , zapiekankę makaronową chociaż mi zrobi , bo miałam robic ruskie ale mnie położyło , może jutro ...
Jak mam ciśnienie juz 114 to mi łeb pęka , bo ja niskociśnieniowiec , i jak mam normalne to nie fajnie
Jeszcze pochmurnie i pada taka senna pogoda
 
reklama
Ona twierdzi że to szkodliwe i jeśli nie decyduje się na prenatalne z testem Pappa to ona Luxmed nie ma w kalendarzu prawie w ogóle usg (chyba przez całą ciążę tylko 3x). Oczywiście tamto poza pakietem wiec 500 zł koszt u nich.
No widzisz, co lekarz to.inna opinia :) na szczescie w tej ciazy chodze co 4 tygodnie wiec sie nie musze martwic [emoji14]
 
Do góry