reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hallo

reklama
Tak,jadę do mamy. Slawek zostaje bo pracuje i chyba nie będzie mial urlopu w lato. Jest najmłodszym pracownikiem w firmie i podejrzewam,ze mu nie dadzą.Poza tym nie mamy kasy na urlop nad morzem.Jakbym pojechała do teściowej to bym na plaży poleżała.Niby mam odłożone pieniądze ale muszę miec jakieś zabezpieczenie w razie coś. W naszej rodzince jakos krucho finansowo i nie miałabym skąd pożyczyć.
Idę pozmywać i jeszcze zajrzę.
 
Kasiu ty tez juz wyjechalas?
Co sie nie odzywasz?

Masz kontakt z kims z forum kto sie nie udziela?
 
Witaj Martuś
Na urlopie jeszcze nie jesteśmy a z pogodą do końca nie wiadomo jak będzie i z naszym weekendem też nie wiadomo,ale co się odwlecze to nie uciecze...
a co do kontaktów z kimś z forum to nie mam i nie chce mieć z nikim już chyba przestaje być tak łatwowierna i nie ufam tak łatwo a jak się ktoś mną nie interesuje to i ja nie będę nikogo na siłę zagadywać...a ty oprócz malinki z kim korespondujesz jak można zapytać
 
A u nas wszystko w porządku dzieciaczki dokazują cały czas Ja jestem ostatnio spokojniejsza i też bardziej wyluzowana.....
Dzisiaj Marzena ma urodzinki napisałam jej życzenia na gg ale pewnie i tak się nie odezwie ;(
a jutro mój M ma urodzinki myślę co mu dobrego na obiadek ugotować?
 
no hej. :-)

z tym samopoczuciem to róznie...

czasem jola do mnie napisze. ostatnio bohaciefka napisała. i ja napisałam do Madzi bo myślałam o Kamilku akurat. i tyle.


muszę lecieć do m.
jutro napiszę.
 
reklama
Do góry