reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HELP SKURCZE

Dołączył(a)
4 Listopad 2005
Postów
4
Cześć. Dziś od południa mam bóle w podbrzuszu raz z lewej potem z prawej, jak skurczowe. Plamienia nie mam. DO swojej ginki nie mogę się dodzwonić jutro mam planową wizytę. Wzięłam 3 no-spy troszke pomogło. Czy mam się czego obawiać. Czy lecieć pilnie do innego gina? Napiszcie.
 
reklama
Hej Skrzatko

Nie wiem co Ci poradzić w tej sytuacji. Moge tylko powiedzieć, że ja też miałam kilka dni temu kłujące bóle po bokach albo na dole brzucha. Nie były aż tak silne, żeeby brać na to no-spe. W każdym razie dowiedziałam się, że to dlatego, że macica się rozciąga. Jednak skonsultuj się z lekarzem. Nie wiem...może to nic złego. A nie podnosiłaś dziś rąk do góry albo wczoraj. Czy nie wysilałas sie??
Może to wełaśnie dlatego ze macica Ci sie rozszeza i masz to co ja. Trzymaj sie mocno. Dzwoń dalej albo leć gdzieś, bo juz sama nie wiem
 
Skrzatka gzrecznie zapakowana do łóżeczka :) na razie sie uspokoiło. No=spa chyba działa wyczytałem ze 6-8 dziennie można a na razie 3 zażyte :). Jutro planowana wizyta u ginki ale uparta Skrzatka jeszcze jutro do pracy gna :(
 
A te bóle były na prawde takie silne ze trzeba bylo brać nospe??
Niech Ta Niedobra Baba nie idzie jutro do pracy ttylko grzecznie siedzi w domu i czeka na wizyte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
a co do zażywania no-spy nasza ginka na pierwszej wizycie powiedziała że nie ma co wsytymywac sie w bulach i zaciskać zęby lepiej wziąść no-spe i wyleżeć :)
 
W takim razie mr Skrzatku walnij tą swoją kobitę porządnie w tyłek,żeby nie chciała jednak iść do pracy!!!!! A tak powaźnie to życze Wam zdrówka i powodzonka na wizycie. Pozdrów tego upartego babiszona ode mnie :D
pap
 
Skrzatka ja w pierwszej ciąży musiałam zajadać duphaston aż do 38 tygodnia ciąży też miałam skurcze ale dzidzia urodziła się zdrowa i o czasie a to jest przecież najważniejsze,Pozdrawiam
 
reklama
już jest ok , jestśmy po wizycie. skonczyło się przepisanie duphastonu i no-spy oraz L4 :) ale ogolnie jest OK . Moj pracoholik sie po prostu nie oszczędzał ;)
 
Do góry