reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hemorectal

wiki222

swieżynka :))
Dołączył(a)
18 Grudzień 2012
Postów
54
Witam Dziewczyny..
zaczynam 39 tydzień ciązy, mam problem lekki z hemoroidami a dokladnie, wydaję mi sie ze jeden mi wyszedł ten co wcześniej, kiedyś mi ginekolog przepisał je, ale nawet nie zaaplikowałam a teraz powrocilo, zastanawiam sie czy w III trymestrze nie zaszkodzi dzidzi.. nigdy nie stosowałam czopków:/ na ulotce jest napisane
Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Lek może być stosowany w ciąży jedynie w przypadkach, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu.

czy ktoraś stosowała te czopki, dzieki za odp.

a ginekolog w tym tyg jest na urlopie.
 
reklama
Ja bym nie stosowała... Spróbuj "domowych" sposobów - np. wlej wodę do gumowej rękawiczki i zamroź ją, a potem tym lodem znieczul sobie obolałe miejsce.
 
Ja bym też nie stosowała... ale może idź do apteki i poproś o coś na hemoroidy dla kobiet w ciąży... może mają coś takiego... ja kiedyś stosowałam jakąś maść homeopatyczną, pomagało, a takie leki nie szkodzą... może warto poszukać też w internecie nazw leków, które ewentualnie mogłabyś przyjmować:tak:.
 
dodzwoniłam sie do kliniki i połaczono mi z ginekologiem dyzurujacym, powiedzial ze mozna stosowac hemorectal lub inne ktore mi wymienił.
upewniłam sie dzwoniac do połoznej , ale dzieki za odp dziewczyny :)
 
Można jeszcze robić nasiadówki z kory dębu. nie ma wiele bezpiecznych preparatów w czopkach dla ciężarnych ale hemorectal czy hemorol są w sumie najbezpieczniejsze chyba. Z homeopatii avenoc w kremie ale ja za homeopatią jakoś nie przepadam. To nie do końca prawda że nie szkodzi.
 
Do góry