reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

homoseksualizm??

reklama
Brawo Marul - popieram i podpisuję się obiema rękami!

I nogami.:tak::tak::tak::tak::tak:


Kantadeska- z twojego posta wynika,ze tak naprawde nie posiadasz tej wiedzy o ktorej tak obszernie piszesz, poniewaz kazde kolejne zdanie wykucza poprzednie.

Najgorszym wrogiem wiedzy jest nie IGNORANCJA ale ILUZJA WIEDZY.

Pracowalam od 17 roku zycia w osrodkach terapeutycznych i grupach wsparcia jako ochotnik i przeszkam rozmaite szkolenia na temat homoseksualizmu, AIDS, narkomanii itd itp. Po to zeby problemy tych ludzi poznac i umiec im pomoc sobie z nimi radzic. Ale nigdy nie zauwazylam zeby zachowania i swoj styl zycia narzucali innym. Bylo wrecz odwrotnie, to ci "normalni" probowali ich na sile zmieniac (zytaj uzdrawiac buhaha) a nie wysluchac lub obdarzyc chocby odrobina zrozumienia.
Najlatwiej jest ubierac brak tolerancji w ozdobne slowka i wspierac sie opiniami typu: wykreslone z listy chorob WHO....
W Anglii niedawno dopiero zniesiono tzw podatek mostowy od przepedzania bydla kopytkowego przez mosty miejskie...... Lepiej pozno niz wcale.
:sorry2:


Marul- mialam okazje czytac czasem Twoje posty i musze powiedziec ze masz do pewnych spraw nieziemskie podejscie:-) Tak trzymaj :tak::-)
 
uleczac homoseksualizm.. :-D to tak jakby ktos zaczal "normalnego" nastawiac na bycie homo..
tez nic nie mam, jakby mi dziecko oswiadczylo, coz najwazniejsze zeby byla szczesliwa i zdrowa
chyba wiekszosc dzeiwczyn przerabia calowanie z innymi dziewczynami, zawsze moze jeszcze byc bi ;-)
 
teraz bycie lesbijka czy gejem to chyba nic nadzwyczajnego... Chociaz w Polsce to jeszcze dzis taki gej po mordzie moze dostac za swoja orientacje sexualna... Chore normalnie...bo kogo to obchodzi kto z kim sie bzyka???? jesli nikt nie robi nikomu tym krzywdy to co kumu do tego... Mysle ze w polsce to raczej jest ten problem ze ludzie zamiast sie przejmowac tym zeby pomoc wlasnemu dziecku ,ogarnac sie wtej sytuacji to ludzie panikuja co inni na to powiedza..no bo co na to sasiadka ze syn spotyka sie z chlopakiem zamiast z dziewczyna..??.wyklna wlasne dziecko zanim przyznaja sie ,ze ich potomek kocha sie w osobie tej samej plci... chore!!! Ja moje dziecko kochalabym takie jakim jest!!!!!!!!! Bo w koncu to nie jego wina....
 
witajcie!osobiscie uwazam, ze zabawy erotyczne dziewczynek w wieku 14,15 lat trudno nazwac homoseksualizmem. Jest to wiek dojrzewania i niekiedy zdaza się, ze dziewczynki trenuja razem zanim pocaluja się z jakims chlopcem. kiedy już napotkaja swojego wybranca to zazwyczaj zapominaja o wspolnych igraszkach i wspominaja je ze smiechem. mysle, ze takie poczynania dwoch nastolatek mozna potraktowac z przymrozeniem oka.
 
witajcie!osobiscie uwazam, ze zabawy erotyczne dziewczynek w wieku 14,15 lat trudno nazwac homoseksualizmem. Jest to wiek dojrzewania i niekiedy zdaza się, ze dziewczynki trenuja razem zanim pocaluja się z jakims chlopcem. kiedy już napotkaja swojego wybranca to zazwyczaj zapominaja o wspolnych igraszkach i wspominaja je ze smiechem. mysle, ze takie poczynania dwoch nastolatek mozna potraktowac z przymrozeniem oka.

Popieram, experymenty w tym wieku to normalka, wazne to nie robic z tego problemu. Pozazdroscic tylko ze nastolatka ma na tyle zaufania do mamy zeby jej o tym powiedziec.

CO do mojej corki (ew przyszlego syna) jesli bedzie szczesliwe to czy wybiorze chlopaka czy dziewczyne nie ma dla mnie znaczenia, bede bronila ich rekami i zebami. ;D
 
reklama
Ważne uczucie, nie płeć!
Ja jak byłam nastolatką, to też się całowałam z koleżankami. Chciałam poznawać swoją seksualność, a przed chłopakami się wstydziłam. Dlatego chyba naturalne jest, że dziewczynki bawiąsię w ten sposób.

Jeśli moja córka mi oznajmi, że woli kobiety, to nie będę z tym miała chyba wielkiego problemu... Kobiety górą! :-)

www.nick.com.pl
 
Do góry