reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ilosc i czestotliwosc podawania mleka modyfikowana u 5,5 miesiecznego dziecka

Jua

Aktywna w BB
Dołączył(a)
13 Lipiec 2010
Postów
74
Witam,

Moja corka ma 5,5 miesiaca. Przez 4,5 miesiaca byla karmiona piersia, od miesiaca sie odzwyczajamy od piersi (wracam do pracy). Przez ponad 2 tyg Mala byla karmiona piersia i butelka. Teraz jestesmy na butelce. Podaje jej mleko enfamil. Na opakowaniu jest napisane, ze dziecko powinno wypijac 220ml mleko 4 razy na dobe. Moja corka nie potrafi wypic wiecej niz 100ml jednorazowo. Ponizej schemat karmienia dziennego:


6 rano - 60/80ml mm
8-9 - 60/80 ml mm
11-12 - 60/80 ml mm
14 - zupa
15 - 60/80ml mm
17 - 60/80ml mm
1830 - kaszka owocowa na wodzie (5 lyzek i 150ml wody)
1930 - piers
23:30 - 60ml mm
w nocy 2/3 razy piers

Prosze o porade czy tak czeste karmienie mlekiem w malych ilosciach moze zostac czy nie?

z gory dziekuje za porade,
pozdrawiam
Nie wiem czy moge podawac jej tak czesto mleko w malych ilosciach?
 
reklama
Do góry