reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ilość wypijanego mleka

Paula2799

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Luty 2019
Postów
34
Dziewczyny!
Moja córcia 26.12. Kończy 2 miesiące.
Od dwóch dni je mi po 60 ml. I weźmie kilka łykowi płacze. I tak przez karmienie całe aż wypije 60 ml. W nocy wypila mi 30ml. Już nie wiem co robić. Na początku była mowa o kółkach. Teraz nie ma napadów bólu brzuszka. Ale ciągle jest nerwowa płacze i jest marudna. W nocy budzi się co 4 godziny. Więc nie jest źle. Martwi mnie te jedzenie po 60ml. Wcześniej normalnie. Wypija raz 60 raz 90 a raz 120. Je co 3 godziny. Czasami co dwie ale rzadko się zdarzy.
Zauważyłam tez ze się czasami wygina ale rzadko, i czasami drży jej nóżka ale przez około kilka sekund. Już nie wiem co robić..
 
reklama
A powiedz mi czy podczas karmienia jest włączony tv ?? Moja miała tak samo, darla się całe karmienie, i okazało się że ma za dużo bodzcow, przez to jest placzliwa i tak się zachowuje ,odkąd jest tv wyłączony jest spokój, wyciąga cała butle bez marudzenia , 60 troszkę mało jak na jedzenie co 3 godz ,ale widocznie jej wystarcza ,albo mniej i nie smakuje
 
Mój się obraził na kilka dni na mm. Też nie wiedziałam o co chodzi, a okazało się że gdy raz podałam mu nieco chłodniejsze niż zazwyczaj to wypił je jednym duszkiem! Może chodzi o temperaturę, cieplejsze lub zimniejsze? Mojemu tak zostało, że gdyby mógł to by najchętniej mrożone pił :p
 
Ja swojego malucha karmię przy włączonym szumie suszarki na YouTube, to go bardzo uspakaja. Zapisuj ile Ci zje i zsumuj. Może w ciągu doby to w ogóle nie jest mało
 
Mój maluch z kolei nie wypije jak jest za chłodne, wygina się i ucieka, albo będzie trzymał w buzi i za chwilę wypluje. Czasem jak odmawia współpracy biorę go do odbicia i zazwyczaj za kilka minut dokończy butelkę. Je mniej więcej po 120, czasem zdarzy się 60, czasem 180 ale zazwyczaj jednak trzyma się tej ilości. 2 m-ce skończył 23.12 więc wiek podobny
 
Do góry