reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla styczniowej córki

Dołączył(a)
21 Październik 2021
Postów
8
Witam. W styczniu spodziewam się drugiej córeczki. W domu mam już 5 letnią dziewczynkę Olę- Aleksandrę. Druga prawdopodobnie będzie Magdalena. Jak odbieracie ten zestaw imion dla sióstr. Czy nie są razem za bardzo "ciotkowate" bo wiem że były szalenie popularne lata temu... Może lepsze by było dla drugiej córeczki imię np.Łucja które również bardzo mi się spodobało i nie jest tak "oklepane". Proszę o szczere opinie.
 
reklama
reklama
Hmm no sama mam na imię Magdalena, osobiscie bardzo lubię to imię, nie mam poczucia zeby było ciotkowate 😅. To imię faktycznie było popularne w latach 90 ale teraz jest raczej oryginalne. Poza tym kazda z Twoich córek jest odrębnym człowiekiem, czy ich imiona na prawdę muszą w jakikolwiek sposób do siebie pasować?
 
Do góry