reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

IMIENINY naszych pociech :))

Agaciulka28

Mama czerwcowa `06
Dołączył(a)
27 Listopad 2005
Postów
600
Miasto
Warszawa
Dziewczyny wpisujcie imie i date imienin, żebyśmy mogły życzenia składać. A może któraś jest bardziej obrotniejsza na komputerku i stworzy liste, ja sie boję tego podjąć. ::)
 
reklama
Kurcze zabijcie mnie anie powiem Wam kiedy moje slonce ma imieninki...musze sprawdzic...ale inaczej bedzie w polsce a inaczej tu.. za to powiem Wam kiedy ja mam imieninki... ;D 28.08 czyli-2 dni temu ;D ;D ;D
 
ok to może liste zacznę robić ja a później nastepna niech kopuje i dopisuje siebie - chyba że ktoś ma inny pomysł ;D Listę układam według dat imienin

21.07 fusik - Daniel
29.07 Kasia Kucińska - Marta
07.08 Rusałka - Klaudia

ps Spóźnione życzenia imieninowe Rusałko i Partycjo ;D ;D ;D ;D
 
06.01 agusia24 - Kacper
21.07 fusik - Daniel
29.07 Kasia Kucińska - Marta
07.08 Rusałka - Klaudia
06.12 KasiaDe - Mikołaj ;D

 
reklama
Do góry