reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja + staranie o dziecko

Oleś

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Styczeń 2021
Postów
857
Miasto
PZ
Hej, chciałabym zasięgnąć waszej porady.
W poniedziałek 23dc byłam u ginekologa bo nabawiłam się infekcji - dostałam leki. Dowiedziałam się przy okazji, ze miałam owulacje w lewym jajniku. Wczoraj 26dc pojawił mi się różowy/ jasnobrązowy śluz i trwa to do teraz (niewiele tego jest), czuje na zmianę jajniki. Trochę mnie to martwi ze względu na ta infekcje (w sumie lek działa dobrze bo objawy infekcji ustały) + plus staramy się o dziecko. W poniedziałek powinnam dostać okres wiec mysle, ze na test jest za wcześnie. Czy powinnam umówić się do ginekologa na szybko czy poczekać na rozwój sytuacji? Z góry dziękuje za rady :)
 
reklama
Hej, chciałabym zasięgnąć waszej porady.
W poniedziałek 23dc byłam u ginekologa bo nabawiłam się infekcji - dostałam leki. Dowiedziałam się przy okazji, ze miałam owulacje w lewym jajniku. Wczoraj 26dc pojawił mi się różowy/ jasnobrązowy śluz i trwa to do teraz (niewiele tego jest), czuje na zmianę jajniki. Trochę mnie to martwi ze względu na ta infekcje (w sumie lek działa dobrze bo objawy infekcji ustały) + plus staramy się o dziecko. W poniedziałek powinnam dostać okres wiec mysle, ze na test jest za wcześnie. Czy powinnam umówić się do ginekologa na szybko czy poczekać na rozwój sytuacji? Z góry dziękuje za rady :)
Ja myślę, że właśnie zaczyna Ci się okres
 
Ginekolog nie będzie wiedział więcej o ciąży niż Ty jak zrobisz test albo zrobisz HCG w laboratorium. Poza tym jeśli dostałaś globulki, to może kolor wydzieliny jest nimi spowodowany. Rozmawiałaś z lekarzem o tym, że wspolzylas w tym cyklu bez zabezpieczenia? Może dał Ci lek bezpieczny we wczesnej ciąży i nie trzeba jakoś strasznie się przejmować szybkim wykryciem ciąży?
 
Ginekolog nie będzie wiedział więcej o ciąży niż Ty jak zrobisz test albo zrobisz HCG w laboratorium. Poza tym jeśli dostałaś globulki, to może kolor wydzieliny jest nimi spowodowany. Rozmawiałaś z lekarzem o tym, że wspolzylas w tym cyklu bez zabezpieczenia? Może dał Ci lek bezpieczny we wczesnej ciąży i nie trzeba jakoś strasznie się przejmować szybkim wykryciem ciąży?
Tak, wie o tym i dostałam lek który gdyby okazało się, ze będę w ciąży jest bezpieczny. A jeśli chodzi o kolor śluzu to tez o tym myślałam, ale globulki są białe i przez pierwsze 2 dni czułam, ze to co się nie rozpuściło się „oczyszcza” ale było w normalnym kolorze. Może faktycznie nie będę się przejmować i poczekam na to co ma być
 
Jeśli myślisz, ze to plamienie implantacyjne to spokojnie możesz zrobić już czuły test lub betę w labo.
 
Do góry