reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników badań

Kwiatuszek1224

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Luty 2021
Postów
45
Cześć dziewczyny może któraś z was zna się na wynikach badań lekarza mam 14 grudnia a niepokoją mnie te wyniki 😑 dodam że jestem w 22 tc i od miesiąca biorę tardyferon 2x dziennie i witaminy pregna plus ale ciągle te badania dziwne wychodzą
 

Załączniki

  • Screenshot_20211210_191931.jpg
    Screenshot_20211210_191931.jpg
    309,4 KB · Wyświetleń: 350
reklama
Niższa hemoglobina zaburza też inne wyniki.
Jeżeli chodzi o badanie moczu to bardzo ważny jest sposób pobrania moczu.
 
Właśnie dziwi mnie ten wynik moczu bo co miesiąc było w porządku, mocz prawidłowo pobrałam pierw kąpiel a później mocz pobrany ze środkowego strumienia. To żelazo też biorę już miesiąc i nie ma poprawy
 
Właśnie dziwi mnie ten wynik moczu bo co miesiąc było w porządku, mocz prawidłowo pobrałam pierw kąpiel a później mocz pobrany ze środkowego strumienia. To żelazo też biorę już miesiąc i nie ma poprawy
Infekcje się po prostu zdarzają i tu nie ma co być zdziwionym. Ostatnio też robiłam mocz i wyszły podobne wartości do twoich a nie miałam żadnych objawów. Dostałam symural i wyniki teraz igła 😊 co do żelaza się nie będę wypowiadać bo nigdy nie brałam 😊
 
A bierzesz żelazo na czczo?? Bo najlepiej się wchłania jak się je weźmie ok 30 minut przed jedzeniem. I najlepiej w tym czasie nie pić kawy/herbaty. Warto za to sięgnąć dodatkowo po wit. C. No chyba że dostałaś te o przedłużonym uwalnianiu. To wtedy nie ma problemu.
 
Hej Dziewczyny,
jestem po badaniu zarodków do procedury in vitro. Z 5 zarodków 3 są zdrowe, a 2 nieprawidłowe:
- utrata materiału genetycznego w chromosomie 13,
- nadmiar materiału genetycznego w chromosomach: 11 i 14.

Nie mogę znaleźć w necie informacji o tym, co to może oznaczać. Orientujecie się może?
 
reklama
Anemia i infekcja w układzie moczowym. Odezwij się wcześniej do lekarza, nawet sms.
Wiem, że stara sprawa, ale na jakiej podstawie piszesz, że ma infekcje dróg moczowych? W badaniach nic na to nie wskazuje, więc po co stresować kobietę w ciąży? Na anemię też to nie wygląda, bo zwiększa się objętość wody w organizmie. Jedyne co to objętość erytrocytow, podwyższenie może oznaczać niedobór kwasu foliowego lub b12.
 
Do góry