reklama

Jak aktywizowac rozwój psychoruchowy maluszka?

1. MałgosiaM

MałgosiaM Początkująca w BB

Moja córeczka Elżbietka ma 2,5 miesiąca. To nasza pierwsza pociecha. Guga i śmieje się na całego, ogląda z zaciekawieniem karuzelę i przewraca misia ... Interesuje mnie, co można już robic z takim maluszkiem, by bardziej go zaktywizowac, a czego unikac?

2. agnieszka.kk

agnieszka.kk Styczniowa mama Alana :)

Witam wszystkie mamy z Wielkiej Brytanii.Widzę że nie ma was tu za dużo to pomyślałam sobie że może ja bym się dołączyła,będzie weselej :-) Fajnie byłoby gdyby znalazło się więcej mam z Wielkiej Brytanii,mogłybyśmy wspierać się,cieszyć się z rozwoju naszych dzieci i dzielić się radami bo życie na obczyźnie nie należy do łatwych.
    Pozdrawiam serdecznie :-)

3. reklama
  4. Ediuk

Ediuk Zaciekawiona BB

Czesc dziewczyny. Bardzo chetnie dolaczam sie do grona MAM w UK.
    Mam na imie Edyta i mieszkam w Londynie od 10 lat. Mam 6-cio letniego synka ktory zreszta sie tez w tym kraju urodzil i planuje nastepne potomnstwo. Fajnie byloby gdyby nas wiecej do tej grupy dolaczylo. Jestem na babyboom calkiem nowa i mam nadzieje ze sie tu jakos odnajde.

Pozdrawiam wszystkie mamy:-)

5. Vilemo

Vilemo Happy Mummy

Witeczka!!!
    Ja również dopiero zawitałam na to forum i jeszcze nie ogarniam wszystkiego...
    Widzę, że ten wątek nie jest zbyt często odwiedzany a szkoda :-:)-(
    Mam nadzieję że to się zmieni ;-),
    Ja mieszkam w UK od ponad 4lat i mam synka, który w czerwcu skończy 3 latka :tak:
    A w październiku (lub wrześniu ;-) ) mam nadzieję nasza rodzinka się powiększy :-D

Piszcie więcej i częściej razem będzie nam raźniej :-)

Pozdrowionka

Hehehe właśnie spojżałam na temat i coś chyba nie bardzo trafiłam :-D
    Wcześniej zasugerowałąm się postem mojej poprzedniczki Ediuk
    Ale widząc datę postu MałgosiM wiem że chyba już jej te informacje nie są potrzebne ;-)

6. Madi*

Madi* Fanka BB :)

czesc mamuski,mam nadzieje ze mogle do was dolaczyc??ja moze nie z samej Anglii,tylko Irlandii Polnocnej,ale to wkoncu tez UK.:)
    Mam na imie Magda,moja corcia ma 8 lat,a synek 5. Mamuski zagladacie tu jeszcze? pozdrawiam :))

7. alex.nikita

alex.nikita SIERPNIUFKA DUBELTUFKA

bardzo rzadko tu ktos zaglada, chyba czesciej pisza na forach, ja siedze w mamach z uk, staraczkach i sierpniowkach 09, zapraszam :-)

8. Madi*

Madi* Fanka BB :)

dzieki za zaproszenie,ale w 'mamy z uk',juz jest tam tyle postow,ze nie dam rady nadrobic..no i piszecie ze soba tam dosyc dlugo,a ja tak z marszu,nowa..nie wiem jak i czy mnie przyjma dziewczyny?szkoda,ze tu nikt nie pisze :(

9. alex.nikita

alex.nikita SIERPNIUFKA DUBELTUFKA

madlen, nic sie nie boj, to nie jest prywatne forum, wiec nie ma mozliwosci, zeby kogos nie przyjac, wrecz przeciwnie kazda nowa mama jest mile widziana, ja zreszta tez od niedawna tam wlaze, cho :-), dziewczyny sa bardzo fajne:tak:

10. reklama
  11. maja80

maja80 aktywna-mama

Hej mamy z UK. :-) Czy mogę do was dołączyć? Mam na imię Kasia i jestem mamą ,3 letniego , 6 letniego i 10 letniego syna.Mieszkamy w UK w PLYMOUTH .Jestem na etapie szukania przedszkola dla mojego 3 letniego synka tak wiec,gdyby jakas mama była tu z Plymouth i cos wiedziała to prosze o info. ;-)

Poleć forum