reklama

jak to jest być podwójną mama ?

Macie bliźnięta, a może jeszcze więcej dzieci? Podzielmy się doświadczeniami!

1. nelly-bell

nelly-bell Zaciekawiona BB

AHOJ dziewczyny,

Może podzielimy się na tej grupie naszymi przemyśleniami, informacjami, poradami na temat macierzyństwa takiego podwójnego. :-)
    Nie mam doświadczenia w tym temacie bo moje rozruby się dopiero urodzą w tym roku około maja.
    Na forum, które skruputanie czytam jest dużo fajnych praktycznych informacji. Ale może możecie się podzielić wiedzą na tetat jak to jest być mamą czy rodzicami bliźniaków. Czy łatwo było wam przez pierwsze miesiące ich życia? Mozna pozostać "aktywnym" fizycznie, towarzysko, może macie jakieś swoje patenty zachowanie tej aktywności co by całkiem w tych pieluchach nie utonąć :-D:confused:
    Jakie było Wasze pierwsze wrażenie po informacji : bedzie Pani miała bliźniaki :szok:
    Pozdrawiam, mam nadzieję ze grupa double- mum coś zacznie się odzywać :tak:

2. reklama
  3. onna

onna Fanka BB :)

nellybell, jest caly dział na forum dotyczacy podwojnego i więcej rodzicielstwa - tam jesteśmy :) Zapraszamy na wątek ciążowy i inne, rownie ciekawe :) Mając bliźniaki trzeba się przede wszystkiim nagimnastykowac jak się chce trochę czasu dla siebie uszczknąć - więc na ten watek czasu już brak, jeden wystarczy ;) ( ja przypadkiem zobaczyłam na pasku obok) pzdr

Poleć forum