reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zinterpretować wynik testu?

Polecam robić test dopiero najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki, przy cyklach nieregularnych bierzemy pod uwagę najdłuższy cykl ostatnich miesięcy :)
 
reklama
A co to znaczy, że test jest zalany? Będę wdzięczna za wyjaśnienie, bo na żadnej instrukcji tego nie ma. Za dużo sików i się robi od tego kreska? Niestety mi się zdarzały kreski, a beta zaraz potem negatywna. :(
 
A co to znaczy, że test jest zalany? Będę wdzięczna za wyjaśnienie, bo na żadnej instrukcji tego nie ma. Za dużo sików i się robi od tego kreska? Niestety mi się zdarzały kreski, a beta zaraz potem negatywna. :(
Pewnie to co Ci się zdarzało to kreska fabryczna, która w niektórych testach jest dość mocno widoczna i przez wielu uznawana za tą prawidłowa, niestety mylnie.
 
A co to znaczy, że test jest zalany? Będę wdzięczna za wyjaśnienie, bo na żadnej instrukcji tego nie ma. Za dużo sików i się robi od tego kreska? Niestety mi się zdarzały kreski, a beta zaraz potem negatywna. :(

Tak, "zalany" to za dużo moczu, okienko robi się wtedy żółte, a kreski rozmazane :)
 
Następnym razem jak będziesz robić test przeczytaj jego instrukcje . Tam wystarcza 3 -4 kropelki moczu a nie wiadro . Test jest zalany moczem i nie wyglada to na pozytywny test . Najlepiej powtórz jutro z porannego moczu tylko na litość boską nie “lej“ na niego tak perfidnie bo nie ma takiej potrzeby 💪🙏🏻
"Wiadro moczu"🤣 @Cappuccinko1988 zrobiłaś mi dzień 😁
 
Do góry