reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zrobic syrop z cebuli ?

reklama
ja własnie jestem na tym syropie bo się przeziębiłam a mam niemowlaka w domu i chce sie predko doleczyc a ten syrop mi zawsze pomaga. robie go tak : drobno siekam cebule 2, czosnek kilka ząbkow, sok z 2 cytryn plus 2-3 łyzki miodu mieszam i odstawiam na noc rano mam pyszny syrop. oby teraz tez zadziałałm bo nie chce sie truc lekami z apteki
 
Będzie jak najbardizej dobry. Często podaję go swoim dzieciom . Jeśli oczywiście choroba nie jest w poważnym stadium i kiedy nie jest potrzebne podanie leków. Syrop kiedyś robiła dla mnie moja babcia, potem mama. Obecnie sama nauczyłam się oraz podaję swoim dzieciom. Wbrew nazwie nie jest niesmaczny i moje maluchy całkiem go lubią :) Jest bardzo słodki ponieważ dodajesz do niego miód.
Link do: Kaszel - Domowe Sposoby na Kaszel. Kaszel Suchy i Mokry. Poradnik.
 
reklama
Do góry