reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka bielizna dla dziecka

Dołączył(a)
13 Kwiecień 2022
Postów
9
Czesc mamuski:) Już tu pisałam, :)Moje pytanie takie, Czy kturaś z was coś słyszała o tych sprawach slipkach i bokserkach.. A to jest, o pierwszej bieliznie dla dziecka i nie tylko.. jaką wybrać? do jakiej przyzwyczajać? chyba już każda z was coś słyszała o tych slipkach że sa wredne, nie modne, wredne dla nasionka:) czy to prawda? choc mój partner nosi tylko slipki i nigdy nie widziałam w bokserkach i zaszłam w ciąże podczas piereszego stosunku, jestem w 3 miesiącu ciąży,, Ja to wogóle mam jakiś uraz do bokserek. Nie umiem sobie wyobrazić jak w tym mozna chodzić. Kiedyś mój chodził w bokserkach i jak zdejmował spodnie to czasem jedną nogawkę z bokserek miał całą zrolowaną. Mi by to przeszkadzało. Tak więc ja na razie kupuje slipki, Jak będzie starszy i będzie chciał bokserki to mu wtedy kupię.
 
Ostatnia edycja:
reklama
W sensie dla tej 3-miesięcznej ciąży slipki kupujesz? A co jeśli to dziewczynka 😂
Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić momentu ich zakładania i zdejmowania 😂
Z resztą - gdzie takie małe rozmiary można kupić?
 
Serio
Czesc mamuski:) Już tu pisałam, :)Moje pytanie takie, Czy kturaś z was coś słyszała o tych sprawach slipkach i bokserkach.. A to jest, o pierwszej bieliznie dla dziecka i nie tylko.. jaką wybrać? do jakiej przyzwyczajać? chyba już każda z was coś słyszała o tych slipkach że sa wredne, nie modne, wredne dla nasionka:) czy to prawda? choc mój partner nosi tylko slipki i nigdy nie widziałam w bokserkach i zaszłam w ciąże podczas piereszego stosunku, jestem w 3 miesiącu ciąży,, Ja to wogóle mam jakiś uraz do bokserek. Nie umiem sobie wyobrazić jak w tym mozna chodzić. Kiedyś mój chodził w bokserkach i jak zdejmował spodnie to czasem jedną nogawkę z bokserek miał całą zrolowaną. Mi by to przeszkadzało. Tak więc ja na razie kupuje slipki, Jak będzie starszy i będzie chciał bokserki to mu wtedy kupię.
Normalne majtki założyć 🤣
 
reklama
Do góry