reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestesmy nowi:)

Witamy serdecznie Sikoreczko Ciebie i Twoje dzieci. Udzielaj się czesto:-D
A jak juz o miesiącach mowa to u mnie takim miesiącem jest kwiecień, chociaz nikt w rodzince w kwietniu się nie urodził, ale moje obydwa śluby odbyły się w kwietniu, a także chrzty moich dzieciaczków. :tak:A pozatym to mamy rodzinna jesień, Ola urodzona we wrześniu, mąz w pażdzierniku a ja i Konrad w listopadzie:-D
 
reklama
To i ja chetnie sie przywitam!! Mam na imie Agnieszka i jestem mamusia Juleczki,ktora urodzila sie 29 listopada o 05:30 miala 57cm i wazyla 3450:-)
Co prawda urodzila sie o 3 tygodnie przed terminem, chciala byc koniecznie listopadowym maluszkiem;-)
 
witaj sikoreczko:-)
dla mnie tez listopad jest wyjatkowym miesiacem bo moje dzieciaczki urodzily sie w tym wlasnie miesiacu paula 1.11.2001 (ma duzo jedynek w dacie urodzenia)a sebus 23.11.2006:-)
moj m jest z 30 pazdziernika a ja z 3 maja :-)
 
reklama
Witam wszystkie listopadowe Mamusie i listopadowe dzieciaczki.
Jestem mamą Ani urodzonej 30 listopada 2006r.
Miałyśmy być razem dopiero w styczniu, ale los chciał, że zakochałyśmy się w sobie 6 tygodni przed terminem. I tak Andrzejki zeszłego roku to bardzo ważna data dla Nas.:-) Ania była maleńka, ważyła 1,63kg i mierzyła 48 cm. Od początku była bardzo silna i dzielna.Z miesiąca na miesiąc dogania swoich rówieśników.
Mam nadzieję, że uda mi się zaglądać do Was często.
Pozdrawiam
 
Do góry