reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy się o 15:00 z fizjoterapeutką uroginekologiczną,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Karmienie dziecka

Gosika

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moja niunia ma 6 tyg, karmię ją butelka kiedy można podawać dziecku przygotowana wodę do picia? Czy potrzebuje jej teraz?

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Ja podawałam prawie od początku, ale to było lato i upał. Myślę, że u Ciebie samo mleko wystarczy.

littlebabe

Rozwiązania
0
Niektórzy podają, ale zalecenia się zmieniły i już nie trzeba dopajać dziecka przy mm bo jest to traktowane jako rozszerzanie diety.
Moja córka do około 6-7 msc życia nawet odrzucała inne płyny niż mleko a również słyszałam by dać wodę lub co gorsza herbatkę do popicia.

Gosika

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Niektórzy podają, ale zalecenia się zmieniły i już nie trzeba dopajać dziecka przy mm bo jest to traktowane jako rozszerzanie diety.
Moja córka do około 6-7 msc życia nawet odrzucała inne płyny niż mleko a również słyszałam by dać wodę lub co gorsza herbatkę do popicia.
Słyszałam o podawaniu herbatki Rumiankowej albo koperkowej

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Rumiankową możesz podawać tylko przy niej trzeba uważać bo może uczulać. Koperkowej nie polecam.

Razer69gaming

Rozwiązania
0
Nie potrzebuje, teraz zalecenia są takie że mm też karmisz na żądanie.
Mm na żądanie ? Co za bzdura!! Mm trawi się o wiele dłużej niż mleko matki. Karmiąc na żądanie - utuczysz je . Jedne dziecko wypije takiego mleka więcej i przerwa w jedzeniu będzie dłuższa, gdy zje mniej można podać szybciej ..

reklama

Manami

Rozwiązania
0
Moja siostra karmiła mm na żądanie. Niestety okazało się, że utuczyła dziecko. Położna kazała przepajać wodą, teraz karmi regularnie i mały zaczyna wyglądać i ważyć co raz lepiej.

reklama
Do góry