reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kochane jak dbacie o formę w ciąży

gosiaidawid200

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Styczeń 2021
Postów
18
Witam witam i pytam 🤪 jak u was z dbaniem o zdrowie,kiedyś spędzałam dużo czasu na siłowni i aktywnie jak spacery itp teraz odkąd weszłam w jedenasty już tydzień ciąży troszkę coś tam macham pupa nóżki biodra powoli bo mam nadciśnienie i boję się że mogę jakoś dziecku zaszkodzić , najgorsze że już troszkę przytyłam a nie chcę później zrzucać 30 kilo np...odzywiam się racjonalnie owoce herbatki ograniczam cukier ale jak mnie łapią smaki nie ma zmiłuj ,jak wy walczycie z napadami na frykaski oraz ogólnie jak dbacie o formę buziaki przyszłe mamusie i nie tylko
 
reklama
Cześć, jestem w 35 tc i na + mam już 14 kg.. malutka wazy już 2500g. Powiem Ci, ze jest ciężko jak łapią smaki nie potrafię sobie odmówić. :( za żadne skarby po prostu muszę to zjeść! Najgorsze, ze ilość cukru teraz tez jest spora. Nigdy tyle słodkiego nie jadłam co w ciąży. Pewnie 30kg na + nie będę miała, No ale dla mnie to i tak sporo zrzucać np te 15-16 kg 😞 Mimo wszystko powodzenia i wytrwałości bo ja odmówić sobie nie umiałam, prędzej ślinotoku bym dostała 😅😊
 
Haha no staram się odmówić czasami ale ciężko jednak z tym walczę 🌚 wiem że tu chodzi o zdrowie dziecka itp ale też później nie chce czuć się jak ciężarówka że w nic nie wejdę albo ledwo ledwo 🤪 też Ci życzę wytrwałości i ograniczenia ilości cukru 🤗👍
 
Ja już jestem po pierwszej ciąży, ale wtedy codziennie długi spacer i joga kilka razy w tygodniu. Na początku, jak jeszcze brzuch pozwalał, były wycieczki rowerowe. Do tego basen 1-2 razy w tygodniu, pływałam na plecach. Basen jest super, zwłaszcza pod koniec. Plecy tak nie bolą.
Nie powstrzymałam się z jedzeniem, ale jadłam powoli. Dzięki temu chyba zjadałam mniej. Przytyłam 12 kg. Miesiąc po porodzie, bez odchudzania, ważyłam już 3 kg mniej, niż przed ciążą.
 
Witam, to moja druga ciąża. 16 miescy temu urodziłam moją pierwszą córeczkę. Przytulam wtedy prawie 20 kg. Od połowy ciąży miałam problem z zatrzymaniem wody w organizmie. W listopadzie pojechałam do szpitala rodzic w klapkach meza rozmiar 43, a i tak byly troche przyciasne. Po roku schudłam i obecnie waze mniej niż na początku pierwszej ciąży. Jestem obecnie w 8 tyg i 5 dniu, więc obawiam się że wszystko dopiero przede mną. Panicznie boję się powtórki i tego że znów będę wyglądać jak balon. Już mam wrażenie że przytulam. Jak wy radzicie sobie z wagą. Napiszcie czy już nastąpił u was jakiś skok.
 
Witam, to moja druga ciąża. 16 miescy temu urodziłam moją pierwszą córeczkę. Przytulam wtedy prawie 20 kg. Od połowy ciąży miałam problem z zatrzymaniem wody w organizmie. W listopadzie pojechałam do szpitala rodzic w klapkach meza rozmiar 43, a i tak byly troche przyciasne. Po roku schudłam i obecnie waze mniej niż na początku pierwszej ciąży. Jestem obecnie w 8 tyg i 5 dniu, więc obawiam się że wszystko dopiero przede mną. Panicznie boję się powtórki i tego że znów będę wyglądać jak balon. Już mam wrażenie że przytulam. Jak wy radzicie sobie z wagą. Napiszcie czy już nastąpił u was jakiś skok.
Może nie będzie powtórki tego ci życzę 👍
 
reklama
Cześć, Mam pytanie o linki do ciekawych zajęć, gimnastyki, treningów live lub zajęć dla kobiet w ciąży. Może któraś z was korzysta? Ćwiczę do kilku filmików na youtube, jednak powtarzam je któryś raz i trochę jestem znudzona, powtarzane mniej motywują. Z jakich filmików z treningami same korzystacie?
 
Do góry