reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

Oj Karola to fakt czas leci jak torpeda.....Ja już też teraz robię spokojniejsza. Może też dlatego że maleństwo szaleje i daje ciagle o sobie znac:-) A wczesniej tylko czekalam od wizyty do wizyty by lekarz powiedzial ze tam jest i jest ok:rofl2:
Tak sobie mysle ze to tylko 18 tyg. i juz....mala bedzie z nami hihi
 
reklama
Karolinko tylko się cieszyć, że Malutka tak o sobie daje znać:tak: Trzymam kciuki za Twoje zdrowie i wierzę, że wszystko będzie dobrze:tak:

Nuśka te 18 tygodni minie bardzo szybko... jejku ten czas tak zasuwa:sorry2: A niedawno moi byli tacy mali:-D
 
Ewo, dzięki. Musi być dobrze. ja to powtarzam,że nasza mała już tyle przeszła że z pewnością jest silną kobitką.
 
wiecie co, chyba mi sie w głowie poprzewracało ale mam ochotę na 3 dziecko...zawsze chciałam mieć trójeczkę, ale wiem teraz ze jak za długo poczekam to nici tego..bo jak porównuje jak teraz mam Julie przy dużym filipie to z jednej strony fajnie, bo młody sam sobie w wielu sprawach radzi, ale z drugiej strony to tak trudno zdecydowac mi siebedzie na koleje za 4-5 lat, bo poprostu WYGODNIE jest mieć duze dzieci...
 
Mysia :-D
ja mówię ze więcej dzieci nie chce nie wiem moze jakbym właśnie miała już duże dzieci to trzecie ok ale w tej chwili jak oni się biją wariują bałaganią do tego praca itd nie ogarniam po prostu :no:;-)Dominik daje mi jeszcze popalić w nocy ciągle wymiotuje więc ciągle sprzątam po nim ...
ja sobię mówię zdecydowanie
NIE !!!:-D
 
Mysiu odwazna jestes:-D ale pewnie po co czekac hihihi....
Ja jak Gosia mowie zdecydowanie nie 3:laugh2:choc jeszcze nawet nie wiem co znaczy miec ich doje hihihi.
Te 5 lat roznicy wydaje mi sie ze jest wlasnie super...JUla juz taka fajna samodzielna sie zrobila....od urodzinek zasypia sama <w koncu> co mnie bardzo cieszy ze nie musze przy niej siedziec i czekac az usnie.....
 
No Mysiu tak od razu??
ja nie mówię, że nie chce trzeciego maluszka, pewnie kiedys tak, ale na razie jeszcze poczekam, w sumie mam jeszcze 10 lat na rodzenie dzieci ;-) wole jak chłopaki podrosną, szczególnie Bartolini, bo Hubek to juz duzy chłopak i samodzielny, ale jak sobie tak ostatnio spojrzałam, ile uwagi skupia na sobie Barti teraz, wszedzie go pełno, trzeba pilnowac to jak by tu ogarnąć jeszcze malenstwo:confused: pewnie jakby juz było to by sie rade dało :tak: tylko tak świadomie się zdecydować teraz to bym nie chciała
 
tyle mni nie bylo a tu takie wiesci!
gratki nuska!

karolina,nuska cudownych pozostalych tygodni ciazy!

myszka ja tez nieraz mysle o trojeczce..dzieci tak szybko rosna,moj salus ma juz ponad 6mcy,szok..
 
reklama
Mysiu jak teraz się zdecydujesz, to może lepiej dla Ciebie, bo im Julcia będzie starsza, tym trudniej będzie Ci podjąc taką decyzję, no chyba że to tylko ja tak mam:sorry: Jak Oliver miał gdzieś tak z pół roku, to też tak sobie myślałam, ale nie mamy jeszcze własnego lokum, więc szybko mnie to sprowadziło na ziemię, ale gdyby nie to, to może bym się zdecydowała wtedy, ale z czasem coraz bardziej brakowało mi czasu, a i dzieciaki pochłaniały więcej uwagi, więc z trzecim to już napewno bym padła bez żadnej pomocy z nikąd, a już zwłaszcza jak są maluchy, bo starsze dzieci, to już się zajmą więcej sobą:tak: Ale trzymam kciuki i nawet zazdroszczę trochę takiej decyzji;-)
 
Do góry